(044) Показати
(097) Показати
(050) Показати
НАДІСЛАТИ ЗАПИТ

Легалізація української медичної
освіти в Польщі!

Реальна можливість працевлаштування українських лікарів в Польщі!

Пропозиція дійсна для студентів та випускників медичних
університетів, а також для досвідчених лікарів.

Польський медичний ринок

Хоча сьогодні польське суспільство - одне з наймолодших серед країн Європи, проблема старіння нації для них дуже актуальна. Вчені мають невтішні прогнози для Польщі, у 2060 році їхня нація буде одна з п’яти найстарших в Європі. На той час на одну особу у віці 65 років припадатиме лише 1,5 особи у продуктивному віці. Цей чинник значно збільшить попит на послуги у медичній сфері і поляки вимушені будуть зіткнутися з проблемою значної недостатності людських ресурсів та фінансування у системі охорони здоров’я.

Вже сьогодні Польща відчуває значну потребу в медиках, позаяк кількість практикуючих лікарів відносно населення є однією з найнижчих у країнах ЄС. Так, у 2010 році на 1000 поляків припадало лише 2,2 лікаря – це найменший показник у всьому ЄС (згідно з рапортом OECD „Health at Glance: Europe 2012”). Менше лікарів на європейському континенті має тільки Туреччина (1,7 на 1000 мешканців) і Чорногорія (2,1). Починаючи з 2000 по 2010 роки в усіх європейських країнах кількість лікарів на 1000 мешканців збільшилася. Винятком стали тільки Польща та Естонія – обидві країни зафіксували зменшення медиків на 0,1%.

Але проблема ще в тому, що мала кількість студентів у медичних вузах сьогодні спричинить недостачу професійних лікарів вже в найближчому майбутньому. У 2012 р. медичне навчання розпочали близько 3160 осіб. Для прикладу, в Німеччині щороку близько 10 тис. студентів-медиків розпочинає своє навчання. Одночасно зі «старінням» польського суспільства «старіє» також лікарське середовище. За даними Головної лікарської ради в Польщі, сьогодні близько 16 тис. медиків старші 50 років, половині з них - близько 70 років. Якщо порахувати, то вже за 10 років на пенсію піде понад 20 тис. нині діючих лікарів. Але ж стільки медиків польські навчальні заклади не можуть підготувати?! Стає очевидним, що гостра нестача спеціалістів у сфері охорони здоров’я в Польщі буде відчуватись уже найближчим часом.

Невелика кількість професійно діючих лікарів у польській медицині призводить до того, що один фахівець працює в кількох місцях одночасно. Трапляється так, що кількість робочих годин одного лікаря може перевищувати 300 год./міс. Проблема кадрового забезпечення лікарень – це вже буденність для польської медицини. Тому в майбутньому перед системою охорони здоров’я в Польщі стоїть нелегке завдання – ліквідувати відсутність кадрів.

Крім «старіння нації» (демографічний чинник) є ще інші важливі чинники, які впливають на зростання попиту на лікарські послуги, - дохідний і технологічний. Польське суспільство багатшає і разом із цим більше витрачає на охорону здоров’я. Від 1990 р. до сьогодні частка витрат населення на здоров’я в Польщі зросла з 4,8% до 7% ВВП. При цьому за даними OECD, частотність звернень середньостатистичного поляка до лікарів більша за середній показник в Європі (6,6 разів на рік).

Наступним важливим чинником, що впливає на зростання попиту на послуги охорони здоров’я в Польщі, є технології. Сьогодні значний розвиток технологій в медицині дозволяє лікувати рідкісні захворювання і впроваджувати нові методи лікування у повсякденному житті. Кошти, які при цьому витрачаються на техніку та оснащення медичних закладів, значно перевищують бюджети, що виділялися раніше.

Виходячи з усього вище сказаного, польські медичні центри охоче беруть на роботу лікарів з-за кордону (України, Литви), для яких польська система охорони здоров’я є дуже цікавою і прибутковою. Ситуація з низькою конкуренцією серед медичних працівників, а іноді й відсутністю кадрів, дозволяє закордонним лікарям отримувати дуже вигідні фінансові умови.


Пропозиція від «ОсвітаПоль»

Пропозиція щодо легалізації медичної освіти у Польщі від «ОсвітаПоль» є комплексна і разом з тим індивідуальна. Ми підтримуємо наших клієнтів на кожному етапі складного процесу з отримання дозволу на лікарську діяльність у Польщі. Ми оточимо Вас опікою та допоможемо з вирішенням усіх юридичних та учбових питань.

Якщо Ви - студент чи випускник медичного університету, або практикуючий лікар із досвідом, - не зволікайте! Подбайте про своє професійне майбутнє, зверніться до офісу «ОсвітаПоль» вже сьогодні! На Вас чекає перспективна високооплачувана робота лікарем у Польщі, швидко розвиваючій країні ЄС. Кількість осіб, які можуть скористатися даною пропозицією, обмежена.

Переваги проекту:
 • детальне ознайомлення з ринком праці в медичній сфері в Польщі;
 • нострифікація (визнання) лікарського диплому в Польщі;
 • розширення можливостей роботи і професійного розвитку;
 • допомога в отриманні виду на проживання (картки тимчасового побиту);
 • допомога у вивченні польської мови;
 • можливість здобути медичну професію в Польщі та розпочати лікарську практику;
 • можливість працювати лікарем на території Польщі;
 • участь в 13-місячному платному стажуванні в одному з медичних центрів Польщі;
 • постійна підтримка та консультації від «ОсвітаПоль» зі складних формально-юридичних питань.

Необхідні умови для участі в програмі

На всіх етапах проекту клієнт повинен відповідати потрібним критеріям, згідно з діючими положеннями польського права та законодавства. Повний комплект документів, необхідних для виконань умов проекту, є індивідуальним і залежить від багатьох чинників, серед яких: науковий ступінь, професійний досвід чи рівень знань польської мови (хоча спочатку 95% учасників не володіють польською мовою взагалі). Пропозиція орієнтована на студентів, випускників медичних українських університетів та лікарів з досвідом. За індивідуальним замовленням ми готуємо програму для студентів і випускників спеціальностей «стоматологія», «фармацевтика» та «ветеринарія».

Тих, хто дбає про своє професійне майбутнє і прагне легалізувати свою медичну освіту та працевлаштуватися в Польщі, запрошуємо до одного з 10 офісів «ОсвітаПоль» в Україні для більш детального ознайомлення з пропозицією. Ви зможете особисто поставити всі свої запитання та отримати на них вичерпуючі відповіді.

Переконайтеся, що наша пропозиція доступна кожному, а легальна робота лікарем в Польщі – це реальність!


Контакти

Усіх, хто зацікавлений кар’єрою лікаря у Польщі, запрошуємо до одного з офісів ОсвітаПоль, де відбудеться зустріч із нашим консультантом.

Офіс ОсвітаПоль – Київ (Україна)

01032, м.Київ
вул. Симона Петлюри 30

Офіс ОсвітаПоль – Київ
м.Київ
Офіс ОсвітаПоль – Івано-Франківськ (Україна)

76000, м. Івано-Франківськ
вул. Василіянок 22, оф.407

Офіс ОсвітаПоль – Івано-Франківськ
м. Івано-Франківськ
 
Офіс ОсвітаПоль – Дніпропетровськ (Україна)

49000, м.Дніпропетровськ
вул. Мечникова, 18 Офіс 613

Офіс ОсвітаПоль – Дніпропетровськ
м. Дніпропетровськ
Офіс ОсвітаПоль – Харків (Україна)

61-057 Харків
Театральний Провулок 11/13 (на перехресті з вул. Потебні)

Офіс ОсвітаПоль – Харків
м. Харків
 

Офіс ОсвітаПоль – Варшава (Польща)

вул. Луцька 11

Офіс ОсвітаПоль – Варшава
м. Варшава

Кол-центр
(044) 58q4-49-26, (097) 74q7-64-02, (050) 437q-28-03

Що Ви отримаєте від співпраці з «ОсвітаПоль»?

Впевненість у позитивному результаті.

Великий досвід у галузі, професіоналізм та безпосереднє відкрите спілкування – це особливості опіки, якими «ОсвітаПоль» охоплює своїх клієнтів.

Гарантія якості та безпеки.

Наші польські партнери – це державні установи та солідні перевірені організації, з якими ми співпрацюємо вже багато років.

Постійний доступ до інформації.

Своїм клієнтам ми надаємо доступ до інформації, яка стосується реалізації проекту та етапу, на якому він знаходиться. Можливість поточного контролю існує завдяки системі обміну інформації.

Час.

«ОсвітаПоль» бере на себе організацію проекту, з усіма процедурами, формальностями й дозволами. Завдяки цьому терміни реалізації - найкоротші.

 
 
ЕТАПИ РЕАЛІЗАЦІЇ

1. Нострифікація лікарського диплому в Польщі. «ОсвітаПоль» допомагає пройти повну нострифікація - процедуру визнання українського диплому в Польщі.

2. Складання обов’язкового іспиту на знання усної та письмової польської мови, необхідної для виконання професії лікаря в Польщі. Іспит відбувається близько 7-8 разів на рік. Складається екзамен з чотирьох частин:

 • диктант - перевірка орфографії,
 • граматичний тест,
 • перевірка мовлення,
 • перевірка практичних умінь

Щоб успішно скласти іспит, потрібно отримати мінімум 55% балів у кожній частині. Якщо ж іспит не складено, то перерва до повторної спроби складає мінімум 6 місяців.

У рамках цього етапу «ОсвітаПоль» гарантує наступне.

1. Допомогу в процедурі нострифікації лікарського диплому в Польщі.
2.Підтримку у вивченні польської мови у зручний для клієнта спосіб:
 • стаціонарні курси в Україні,
 • курси по skype (ведуться з Польщі досвідченими викладачами, носіями мови),
 • виїзні курси в Польщі.

Спосіб проведення, кількість годин, тривалість та вид курсів визначаються індивідуально, залежно від потреб клієнта та рівня володіння польською мовою. Зверніть увагу! Понад 90% осіб, що розпочинають проект з легалізації медичної освіти, не володіють польською мовою. Польська мова дуже подібна до української та російської, тому опанувати її на потрібному рівні можна досить швидко. Протягом чотирьох місяців інтенсивної курсів (3-чі на тиждень) можна досягти бажаного результату.

3. «ОсвітаПоль» забезпечує усіма необхідними документами для легального перебування в Польщі. Це дає можливість складати іспит та оформлювати всі необхідні юридичні формальності.

Після повної нострифікації диплому учасник проекту проходить обов’язкове післядипломне стажування в польському медичному закладі. Під час професійного стажування учасник є офіційно працевлаштованим на визначений термін – 13 місяців, і отримує заробітну плату у розмірі 2007 злотих (500 євро) на місяць. Під час стажування учасникові надається 20 днів відпустки.

Післядипломне стажування включає:

 • внутрішні хвороби - 11 тижнів (у тому числі 1 тиждень донорства);
 • педіатрію, у тому числі неонатологію - 6+2 тижні;
 • загальну хірургію, у тому числі травматологію - 6+2 тижні;
 • акушерство і гінекологію - 7 тижнів;
 • психіатрію - 4 тижні;
 • інтенсивну терапію, анестезіологію - 2+1 тиждень;
 • рятувальну медицину - 3 тижні;
 • сімейну медицину - 6 тижнів.

Під час післядипломного стажування учасник має змогу детально ознайомитись з особливістю польської системи охорони здоров’я, отримувати фінансове заохочення у вигляді зарплатні, зав’язати ряд корисних професійних контактів, а також ближче познайомитися з культурою і стилем життя у Польщі.

У рамках цього етапу «ОсвітаПоль» гарантує допомогу в отриманні «Обмеженого права на виконання професії лікаря». Цей документ дає можливість тимчасово працевлаштуватися під час післядипломного стажування.

Після проходження післядипломного стажування учасник має право одержати документ «виконання професії лікаря» в Польщі. «ОсвітаПоль» комплексно сприяє його отриманню.

У рамках цього етапу:

«ОсвітаПоль» організовує можливість складення вирішального іспиту, позитивний результат якого дає право на виконання професії лікаря в Польщі. Складений іспит дозволяє розпочати легальну роботу в медичних закладах по всій території Польщі, відкриває шлях для подальшого стажування і навчання за визначеною спеціалізацією.

Іспит проводиться двічі на рік у вигляді тесту, який складається з 200 завдань. Щоб отримати позитивний результат з іспиту, потрібно мати мінімум 56% правильних відповідей.

У рамках цього етапу «ОсвітаПоль» надає комплексну підтримку в пошуку роботи за здобутою і підтвердженою спеціальністю лікаря в Польщі. Допомога з написанням резюме та підбір актуальних вакансій, що задовольняють вимоги клієнта.

Академія Леона Козмінського
Вроцлавський Політехнічний Університет
Вроцлавський Університет
Економічний Університет у Вроцлаві
Міжнародний Університет Логістики та Транспорту у Вроцлаві
Університет Інформаційних Технологій і Менеджменту
Академія Суспільних Наук Краків
Вроцлавський Медичний Університет
Гуманітарно - Економічна Академія в Лодзі
Краківський політехнічний університет ім. Тадеуша Костюшки
Люблінський католицький університет Івана Павла ІІ
Суспільна Академія Наук Лодзь
Університет Кіномистецтва у Варшаві
Університет Лазарського
Університет сільського господарства в Варшаві
Університет Спортивної Освіти
Ченстоховський Політехнічний університет
Академія Економіки в Радомі
Академія Фінансів та Бізнесу "VISTULA"
Варшавський Національний Університет
Варшавський Політехнічний Університет
Варшавський Університет Економіки "SGH"
Державний Університет ім. Марії Склодовської-Кюрі в Любліні
Комерційно-Технічний Університет
Краківська Академія ім. Моджевського
Краківська Гірничо-Металургійна Академія
Краківський Економічний Університет
Краківський Педагогічний університет
Лодзінський Медичний Університет
Лодзінський Політехнічний Університет
Лодзінський Університет
Люблінський Політехнічний Університет
Морська Академія в Гдині
Морська Академія в Щецині
Польсько-Японський Університет Компютерних Технологій
Силезький університет в Катовіце
Суспільна Академія Наук
Університет "Civitas"
Університет "VIAMODA INDUSTRIAL"
Університет ім. Марії Склодовської-Кюрі
Університет імені Адама Міцкевича у Познані
Університет в Домброві Гурничій
Університет Екології та Управління
Університет Косметології
Університет Лінгвістики "Wszechnica Polska"
Університет Логістики в Познані
Університет Менеджменту
Університет Мистецтва та Проектування
Університет Суспільно-Природничих Наук ім. Вінцента Поля
Університет Суспільної Психології
Університет Фінансів та Менеджменту
Ягеллонський університет
З’ЯВИЛОСЬ ПИТАННЯ?
СКОРИСТАЙТЕСЯ ФОРМОЮ ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ
АБО НАДІШЛІТЬ ЗАПИТ!
МИ З РАДІСТЮ ВІДПОВІМО НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ
ТА УТОЧНЕННЯ!