(044) 584-49-26
(097) 747-64-02
(050) 437-28-03
НАДІСЛАТИ ЗАПИТ

Новини


16.04.2015

Міністерство праці в Республіці Польща цими днями закінчує роботу над законом, який дозволить українським студентам вже з першого травня цього року офіційно працювати цілий рік без жодних додаткових дозволів, повідомляє Польське радіо.

26.03.2015

Руслан Сорока, генеральний директор Програми «ОсвітаПоль», нещодавно побував у гостях Української служби Польського радіо у Варшаві для запису цікавої і дуже пізнавальної радіопередачі для української молоді та їх батьків. Прослухати цю передачу українці могли 17 березня на хвилях радіо «Ера-ФМ» під час години Польського радіо, яка щоденно розпочинається об 19.30.

18.03.2015

Зважаючи на велику і постійно зростаючу популярність «ОсвітаПоль» по всій Україні, регіональний філіал Програми в Одесі переїхав до нового офісу, що знаходить майже в самому центрі міста.

04.03.2015

З 19 по 21 лютого в генеральному офісі «ОсвітаПоль» у Варшаві ми приймали гостей – журналістів «5 каналу». Упродовж цих трьох днів наші українські візитери мали можливість детально ознайомитись із робочим процесом Програми, переконатися в результативності дій наших координаторів, турботливому піклуванню над студентами та чисельних перевагах польської освіти. 

17.02.2015

Сьогодні, коли наша країна стоїть на шляху до євроінтеграції, як ніколи важливо отримати якісну сучасну європейську освіту, але за демократичною ціною. Адже багато батьків і абітурієнтів, обираючи ВНЗ, дуже серйозно та вдумливо підходять до цього питання. На вагах сумнівів стоїть багато чинників, але найважливіші з них, це якість освіти та авторитет університету, затребувана і актуальна спеціальність, доступність навчання та проживання.

27.01.2015

Шановні абітурієнти та їх батьки, ми раді повідомити Вам приємну новину! При подачі документів на вступ до вищих навчальних закладів Польщі разом з друзями та родичами, Ви отримуєте гарантовану знижку від програми «ОсвітаПоль».

 

29.12.2014

Втілюйте мрії про європейську освіту в Польщі в реальність разом з унікальною польсько-українською Програмою «ОсвітаПоль» та отримайте свій унікальний шанс навчатись у провідному престижному вищому навчальному закладі Ченстоховському політехнічному університеті зі знижкою в розмірі 50%.

05.12.2014

Новорічна акція від «ОсвітаПоль»! Бажаючи привітати абітурієнтів вступної кампанії 2015 року з наступаючим Новим роком, програма «ОсвітаПоль» робить знижку 1000 грн. на свої послуги першим 50 абітурієнтам, які звернуться в Програму.

04.12.2014

Стрімкий розвиток «ОсвітаПоль» продовжується! З 1 грудня 2014 року ще в трьох областях України відкрилися нові офіси Програми: у Харківській - м. Харків, Луганській - м. Рубіжне та у Кіровоградській - м. Кіровоград

03.12.2014

Польсько – Українська програма «ОсвітаПоль» вже у вступній кампанії 2015 року надає можливість навчання в одному з найвідоміших університетів в Європі, який у 2014 році відсвяткував своє 650-річчя – Краківському Ягелонському університеті.

Академія Леона Козмінського
Університет Інформаційних Технологій і Менеджменту
Краківський політехнічний університет ім. Тадеуша Костюшки
Університет Лазарського
Університет сільського господарства в Варшаві
Ченстоховський Політехнічний університет
Академія Економіки в Радомі
Академія Фінансів та Бізнесу "VISTULA"
Варшавський Національний Університет
Варшавський Політехнічний Університет
Варшавський Університет Економіки "SGH"
Державний Університет ім. Марії Склодовської-Кюрі в Любліні
Комерційно-Технічний Університет
Краківська Академія ім. Моджевського
Краківська Гірничо-Металургійна Академія
Краківський Економічний Університет
Краківський Педагогічний університет
Лодзінський Медичний Університет
Лодзінський Політехнічний Університет
Лодзінський Університет
Люблінський Політехнічний Університет
Морська Академія в Гдині
Польсько-Японський Університет Компютерних Технологій
Силезький університет в Катовіце
Суспільна Академія Наук
Університет "Civitas"
Університет "VIAMODA INDUSTRIAL"
Університет ім. Марії Склодовської-Кюрі
Університет в Домброві Гурничій
Університет Екології та Управління
Університет Косметології
Університет Лінгвістики "Wszechnica Polska"
Університет Менеджменту
Університет Мистецтва та Проектування
Університет Суспільно-Природничих Наук ім. Вінцента Поля
Університет Суспільної Психології
Університет Фінансів та Менеджменту
Яггелонський університет

З’ЯВИЛОСЬ ПИТАННЯ?

СКОРИСТАЙТЕСЯ ФОРМОЮ ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ
АБО НАДІШЛІТЬ ЗАПИТ!
МИ З РАДІСТЮ ВІДПОВІМО НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ
ТА УТОЧНЕННЯ!
Яндекс.Метрика <