(044) Показати, (097) Показати, (050) Показати
(044) Показати
(097) Показати
(050) Показати
НАДІСЛАТИ ЗАПИТ

Навчальний процес

Освіта в Польщі здійснюється за Болонською системою.

Термін навчання від трьох до п’яти років.

Випускники отримують освітньо-кваліфікаційний ступінь бакалавра, інженера та магістра.

Термін навчання:

  • Бакалаврат - 3 роки (6 семестрів)
  • Інженерні спеціальності - 3,5 - 4 роки (7-8 семестрів)
  • Магістр - 5 років (10 семестрів)
  • Магістр на базі бакалавра/спеціаліста - 2р (4 семестри)

Навчання відбувається на стаціонарній та заочній формах. Стаціонарне навчання відбувається від понеділка по п’ятницю від 8.00 до 16.00, протягом тижня студенти мають вільний від занять день, передбачений для самоосвіти: відвідування бібліотек, читальних залів, роботи з інтернетом.

Заняття заочного відділення проходять два рази на місяць у вихідні: в суботу та неділю. Навчальний процес складають лекції, семінари, практичні заняття, заліки, екзамени. Окрім загальних та спеціальних предметів, навчальною програмою передбачені також предмети на вибір, тому студенти мають подекуди індивідуальний план занять.

Оцінювання знань студентів здійснюється за наступною шкалою:

  • Відмінно - 5.0
  • Дуже добре - 4.5
  • Добре - 4.0
  • Посередньо - 3.5
  • Задовільно - 3.0
  • Незадовільно - 2.0

Навчальний рік складається з двох семестрів. Зимовий семестр розпочинається 1 жовтня та триває до 31 січня. Екзаменаційна сесія розпочинається 31 січня та триває до 11 лютого. Літній семестр триває від 1 березня до 30 травня. Екзаменаційна сесія триває від 1 червня до 20 червня.

Перші довгі святкові вихідні припадають на католицьке Різдво – з 20 грудня до 2 січня. Семестрові канікули розпочинаються 23 лютого та тривають до 1 березня. Літні канікули тривають від 20 червня до 1 жовтня. Існує можливість здачі літньої сесії раніше.

Зазвичай майже 4 місяці літніх канікул студенти використовують на виїзди за кордон (США, Британія, Голандія, Іспанія, Італія, Канада, Португалія тощо) в рамках різноманітних програм обміну студентами або ж для проходження практики чи стажування.


 
КУРСИ ПОЛЬСЬКОЇ МОВИв Україні та Польщі
ОСВІТНІ ТУРИНаступний тур 23-26 лиcтопада реєстрація на останні місця >>>

Відгуки студентів

Циганок Михайло
Місто: Херсон
Факультет: Економія
Університет: Академія бізнесу Вістула

Навчання в Польщі – чудове. Додатково є можливість реалізувати себе як особистість. Переїзд до iншої країни, iноземна мова –  це не найважче, через що ми повинні пройти за все життя. Але якщо навіть це нам не під силу, тоді постає питання: на що ми взагалі здатні?

Котельмах Євгеній
Місто: Івано-Франківськ
Факультет: Туризм
Університет: Університет ім. Марії Склодовської-Кюрі у Варшаві

Звісно, життя у великому місті – напружене. Але тут живуть дуже приємні люди, немає буденності та хмарочосів у районі, де я мешкаю. Добре, що недалеко від мого гуртожитку знаходиться унівеситет, у якому я навчаюсь.

З’ЯВИЛОСЬ ПИТАННЯ?
СКОРИСТАЙТЕСЯ ФОРМОЮ ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ АБО НАДІШЛІТЬ ЗАПИТ! МИ З РАДІСТЮ ВІДПОВІМО НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ ТА УТОЧНЕННЯ!