(044) 334-53-72
(097) 747-64-02
(050) 437-28-03
НАДІСЛАТИ ЗАПИТ

ТЕХНІКУМ ІМ. СТАНІСЛАВА КОНАРСЬКОГО

Місто: Опо́ле-Любе́льське

Вартість навчання: безкоштовно

Вартість проживання і 3х разового харчування: 400 злотих на місяць

Страховий поліс, опікун: 150 злотих на місяць

Спеціальності:

Технікум ім. Станіслава Конарського, що знаходиться в місті Ополе-Любельське, - це державний технікум, що навчає учнів актуальним, перспективним професіям, таким як перукар, кухар, агроном, т.п. Диплом закладу видається на двох мовах: польській та англійській – це дозволяє працевлаштуватися в будь-якій країні Європи.

Технікум знаходиться в мальовничій, історичній місцевості. Так, аграрні кафедри, для прикладу, розташовані в панському маєтку, що є пам’яткою архітектури. Також у їх володіннях 60 га землі та сучасна, професійна техніка. Учні інших спеціальностей навчаються у нових, сучасних корпусах.

Під час навчання учні освоюють іноземні мови: англійську та другу іноземну на вибір (німецьку або польську). Після закінчення навчання молодь отримує свідоцтво про закінчення середньої школи, щоб приступити до здачі професійного іспиту та іспиту на атестат зрілості. В результаті випускники отримують дипломи державного зразка, що підтверджують їх кваліфікацію технолога з обраної професії. З цими документами молодь може влаштуватися на роботу чи продовжити навчання в будь-якій країні ЄС, в Україні.

Технікум має гарно обладнані лабораторії, кабінети, що відповідають європейським вимогам. Під час навчання учні проходять практики на території закладу, а також на підприємствах Польщі, за кордоном.

Славиться Технічно-професійна школа й своїм потужним викладацьким складом. Навчальний процес відбувається з понеділка по п’ятниця: лекції та практичні занятті. У суботу учні зайняті факультативами, секціями, які прагнуть розвивати творчий потенціал, здібності кожної особистості.

Умови проживання

Польські та іноземні учні проживають в державних гуртожитках, що при технікумі. До уваги пропонується 3-4-місні кімнати, що обладнані усім необхідним, інтернетом. На території гуртожитку є їдальня, що забезпечує 3-х разове харчування дітей.

За учнями цілодобово наглядають та всіляко їм допомагають викладачі, співробітники технікуму, що в разі необхідності можуть їм надати допомогу.


Фотогалерея

З’ЯВИЛОСЬ ПИТАННЯ?

СКОРИСТАЙТЕСЯ ФОРМОЮ ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ АБО НАДІШЛІТЬ ЗАПИТ! МИ З РАДІСТЮ ВІДПОВІМО НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ ТА УТОЧНЕННЯ!