(044) 334-53-72
(097) 747-64-02
(050) 437-28-03
НАДІСЛАТИ ЗАПИТ

ЕЛЕКТРИЧНИЙ ТЕХНІКУМ №2

Місто: Краків
Вартість навчання: безкоштовно
Вартість проживання, 3-х разового харчування: орієнтовно 250 євро на місяць

 

Спеціальності:

Електричний технікум №2 було засновано ще в 1951 році. Спочатку це була невелика спеціалізована школа, що готувала фахівців за професіями токар, слюсар, муляр, коваль. Але з роками школа все більше розвивалася, й вже в 1959 р. була перекваліфікована в Електричний технікум. З цього часу навчальний заклад отримав нове, просторе приміщення з великим класами, спеціалізованими кабінетами, збільшився вчительський склад, з’явились нові спеціальності: електроніка, електрика, мехатроніка, інформатика.

На даний час Технікум є одним із найкращих технічних закладів міста Краків. Учні займаються в спеціалізованих майстернях із сучасним технічним обладнанням, мають можливість користуватись навчальними посібниками власної багатої бібліотеки. Особливу увагу навчальний заклад приділяє практичній підготовці випускників, тому значну частину навчального плану становлять саме практичні заняття.

Життя учнів Технікуму досить цікаве та насичене, сумувати часу не має. Усі бажаючі мають можливість приймати участь в проектах місцевого та державного значення, а саме в «Модернізації професійно-технічної освіти», «Інвестиції в майбутнє», «Школа без насилля», т.п. Заохочується участь учнів у волонтерстві, різноманітних пізнавальних та розважальних конкурсах, щомісяця організовуються екскурсії.

Під час навчання учні проживають в гуртожитку технікуму. До їх уваги пропонуються 2-особові та 3-особові кімнати, на поверсі наявні душові та кухня. В гуртожитку є спортивний зал, простора вітальня, комп’ютерний клас із доступом до інтернету та принтерами, їдальня. Діти постійно знаходяться під цілодобовою опікою вихователів 7 днів на тиждень, які слідкують за їх навчанням, організовують цікаві розважальні заходи.

Електричний технікум №2 проводить навчання з наступних спеціальностей

Технік - інформатик

Термін навчання:
Професійні компетенції:

Технік-електронік

Термін навчання:
Професійні компетенції:

Технік-електрик

Термін навчання:
Професійні компетенції:

Технік-мехатронік

Термін навчання:
Професійні компетенції:Фотогалерея

З’ЯВИЛОСЬ ПИТАННЯ?

СКОРИСТАЙТЕСЯ ФОРМОЮ ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ АБО НАДІШЛІТЬ ЗАПИТ! МИ З РАДІСТЮ ВІДПОВІМО НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ ТА УТОЧНЕННЯ!