(044) 334-53-72
(097) 747-64-02
(050) 437-28-03
НАДІСЛАТИ ЗАПИТ

МІЖНАРОДНА ШКОЛА СПОРТИВНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ ЛІЦЕЙ ТА ГІМНАЗІЯ «НАУКА І СПОРТ»

Місто:Лодзь

Вартість навчання: безкоштовно

Тривалість навчання: 4 роки

Вартість проживання: 120 злотих на місяць

Вартість 3-х разового харчування: 16 злотих в день

Спеціальності: баскетбол, волейбол, плавання, футбол, легка атлетика, дзюдо, карате, фігурне катання, хокей, гандбол, теніс, бокс, художня гімнастика, стрільба з лука, водне поло, регбі, стрільба з вогнепальної зброї.

Міжнародна школа спортивної майстерності, що знаходиться в місті Лодзь, працює на основі програми «Наука і спорт». Навчання в закладі абсолютно безкоштовне, сплачують батьки лише за харчування учнів, проживання. Ліцей має гарну технічну базу, сучасні лекційні зали, спеціалізовані кабінети, комп’ютерні зали, бібліотеку, а також високотехнічні спортивні комплекси: басейн, стадіон, тенісні корти.

Окрім власних об’єктів Міжнародна школа має право на користування міськими спортивними об’єктами, закладами, такими як: баскетбольні та волейбольні комплекси, стадіони з доріжками для легкої атлетики, тренажерні зали. Школа має власний автобус, який возить учнів на навчання, а також на тренувальні бази та комплекси.

Славиться ліцей своїми висококваліфікованими кадрами, тут працюють чудові тренери, шкільні педагоги, фізіотерапевти, викладачі. Вихованці можуть брати участь в додаткових зайняттях із математики або англійської мови.

Переваги школи:

Фотогалерея

З’ЯВИЛОСЬ ПИТАННЯ?

СКОРИСТАЙТЕСЯ ФОРМОЮ ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ АБО НАДІШЛІТЬ ЗАПИТ! МИ З РАДІСТЮ ВІДПОВІМО НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ ТА УТОЧНЕННЯ!