(044) 334-53-72
(097) 747-64-02
(050) 437-28-03
НАДІСЛАТИ ЗАПИТ

ЛІЦЕЙ/ТЕХНІКУМ AWANS

Місто: Кельце

Вартість навчання: безкоштовно

Вартість проживання, 3-х разового харчування: орієнтовно 150 євро на місяць. Опікун, страховий поліс: 213 євро в рік.

Спеціальності:

 • технік-інформатик;
 • менеджер готельного бізнесу;
 • технік громадського харчування;
 • технік дизайну одягу;
 • ландшафтний дизайнер;
 • технік-механік;
 • технік-будівельник;
 • технік-логістик;
 • технік-економіст;
 • перукар-модельєр;
 • технік ветеринарії;
 • технік організації реклами;
 • технік туристичного обслуговування;
 • технік індустрії моди.

Навчальний заклад Awans, що знаходиться в мальовничому місті Кельце, є сучасною освітньою установою, що навчає молодь різним професіям. Кельце – це велике місто, яке дає широкі можливості для розвитку перспективних молодих людей. Тут знаходиться 11 вищих навчальних закладів, найкращі з яких університет Яна Кохановського (педагогічний, медичний напрямки) та Політехніка Свентокшиська (технічний напрямок).

Навчальний заклад Awans проводить набір учнів до 4-х річного загальноосвітнього ліцею, який готує вихованців до вступу у педагогічні та технічні вищі навчальні заклади. Також проводиться набір до 5-ти річного технікуму, закінчення якого дає можливості знайти роботу по спеціальності з міжнародним дипломом Europass чи продовжити навчання у вищих навчальних закладах Польщі та інших європейських країнах.

Awans має насичену 10-річну історію, яка свідчить про те, що навчальний заклад розвивається та вдосконалюється. Місією технікуму є навчання, виховання талановитої молоді, підготовка її до подальшого навчання в вищих навчальних закладах або роботи в Польщі та Євросоюзі. Директор Andrzej Miszczyk говорить, що підготовка підростаючого покоління до дорослого життя – це основне завдання, заради якого віддано працюють усі працівники закладу: вчителі, викладачі, інструктори.

Для урізноманітнення навчального процесу, зацікавлення вихованців проводяться різні конкурси та фестивалі, учні виїжджають на пізнавальні, захоплюючі екскурсії під наглядом викладачів. Так, наприклад, технікум щорічно святкує тиждень Конституції, організовує конкурс еко-валентинок, учениці профілю перукар-модельєр стажуються на місцевих конкурсах краси, тощо.

Для охочих розвиватися навчальний заклад Awans має різні гуртки з наступних напрямків:

Загальноосвітній ліцей Awans. Медичний профіль.

На цьому профілі учні готуються до вступу у вищі медичні навчальні заклади, тому розширеними предметами є біологія, хімія та англійська мова. Викладання цих дисциплін відбувається в спеціально обладнаних практичних класах, які знаходяться в школі. Частина занять проводиться англійською мовою. По закінченню ліцею учні підготовлені до вступу в вищий медичний навчальний заклад за спеціальностями медична сестра, стоматологія, біотехнологія, психологія.

Технікум Awans проводить навчання з наступних спеціальностей

Технік-інформатик

Технік туристичного обслуговування

Технік ветеринарії

Технік дизайну одягу

Технік організації реклами

Технік економіст

Технік логіст

Менеджер готельного бізнесу

Технік громадського харчування

Перукар-модельєр

Ландшафтний дизайнер

Технік-механік

Технік-будівельник

Учні навчального закладу Awans мають право безкоштовно користуватися професійними кусами, які проходять під час навчання.

Професійні курси відбуваються за такими спеціальностями:Фотогалерея

З’ЯВИЛОСЬ ПИТАННЯ?

СКОРИСТАЙТЕСЯ ФОРМОЮ ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ АБО НАДІШЛІТЬ ЗАПИТ! МИ З РАДІСТЮ ВІДПОВІМО НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ ТА УТОЧНЕННЯ!