(044) 334-53-72
(097) 747-64-02
(050) 437-28-03
НАДІСЛАТИ ЗАПИТ

Згідно з Болонською системою освіти, яка діє у всіх польських вузах, вища освіта у Польщі поділяється на два рівні: бакалаврат (3 роки навчання) і магістратуру (2 роки навчання). Магістратура в Польщі для українців доступна при наявності ступеня освіти не нижче бакалавра, при цьому не має значення, де диплом виданий: у польському або українському вищому навчальному закладі.

Мова навчання

Магістратура навчання у Польщі проводиться польською або англійською мовами. При цьому досконалого володіння польською не вимагається, для іноземного студента є безліч інтенсивних курсів, які за 4-10 місяців навчать українців польської мови. Такий швидкий результат досягається завдяки близькості наших мов і культур.

Для навчання на англомовному напрямку будьте готові підтвердити достатній рівень знання мови.

Переваги навчання на магістратурі в Польщі


Дуже зручно для студентів, що польські університети не вимагають повного збігу спеціальності у дипломі бакалавра з бажаною спеціальністю у магістратурі. Це означає, що студент має можливість закінчити свою вищу освіту дійсно в тому напрямку, до якого він прагне.

Також варто відзначити, що магістратура в Польщі дешевша, ніж в інших країнах ЄС. Щомісячні витрати на проживання та харчування схожі з затратами українського студента в Києві.

Більшість польських вузів має ряд домовленостей на проведення спільних магістерських програм з університетами-партнерами з інших країн.

Це означає, що якийсь час студент може навчатися у партнера за кордоном (наприклад, у США), а після закінчення освіти стати щасливим володарем відразу двох дипломом від двох вузів. Тобто прожив і провчився він в більш дешевій Польщі, а диплом має більш дорогого вузу Великобританії або Америки.

Польський диплом магістра визнається в усьому Євросоюзі, Америці та Україні. Він відкриває молодим фахівцям світовий ринок праці та великі перспективи на майбутнє.

Магістратура в Польщі чекає на Вас!

Ми розрахували для вас приблизну вартість навчання в Польщі на прикладінайпопулярнійших ВУЗів країні з урахуванням проживання, харчування, транспорту та іншого - докладніше в статті "Скільки коштує навчання в Польщі для українців"

КУРСИ ПОЛЬСЬКОЇ МОВИв Україні та Польщі
ОСВІТНІ ТУРИНаступний тур 02-05 квiтня реєстрація на останні місця >>>

З’ЯВИЛОСЬ ПИТАННЯ?

СКОРИСТАЙТЕСЯ ФОРМОЮ ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ АБО НАДІШЛІТЬ ЗАПИТ! МИ З РАДІСТЮ ВІДПОВІМО НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ ТА УТОЧНЕННЯ!