(044) 334-53-72
(097) 747-64-02
(050) 437-28-03
НАДІСЛАТИ ЗАПИТ
СОРОКА РУСЛАН ОЛЕКСАНДРОВИЧ
Засновник та генеральний директор
«ОсвітаПоль»

Програму «ОсвітаПОЛЬ» було засновано у березні 2003 року, з часу підписання угоди про співпрацю з «Wyższa Szkoła Komunikowania I Mediów Społecznych» у Варшаві.

Завдяки «ОсвітаПОЛЬ» перші студенти, що розпочали навчання в Польщі, мали змогу здобувати освіту за такими напрямками, як журналістика, політологія, PR, реклама, маркетинг тощо.

Програма швидко здобула велику популярність серед української молоді, що стало поштовхом подальшого її стрімкого розвитку.

Наступні роки своєї діяльності «ОсвітаПоль» інтенсивно працювала над створенням широкої освітньої пропозиції, щоб задовільнити побажання кожного абітурієнта, беручи до уваги його індвидуальні потреби та фінансові можливості. Ми співпрацюємо з найліпшими польськими університетами, представляючи найкращі пропозиції для наших студентів.

За роки діяльності ОсвітаПоль здобула великий авторитет в українському та особливо польському академічному середовищі. Особливим показником авторитетності Програми «ОсвітаПоль» є підписана у березні 2010 року офіційна угода про співпрацю з «Польською Академією Наук» — найвищим освітньо-науковим органом Польщі.

Вагомою відзнакою якості Програми ОсвітаПоль є Сертифікат «Study in Poland», який був вручений Польським Освітнім Фондом «Perspektywy» за підтримки Консульства Республіки Польща.
 
Сертифікат польської
державної реєстрації
Переваги програми «ОсвітаПОЛЬ»
16 РОКІВ ДОСВІДУ
Програма успішно працює з 2003 року!
 
60 УНІВЕРСИТЕТІВ, ПОНАД 1550 СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ
Необмежений вибір освітніх пропозицій на всі смаки та фінансові можливості.
 
7000 УЧАСНИКІВ ПРОГРАМИ
Нам довірили тисячі українців.
 
ФАХОВИЙ АНАЛІЗ/КОНСУЛЬТАЦІЇ ПРИ ВИБОРІ ВУЗУ ТА СПЕЦІАЛЬНОСТІ
Профорієнтаційний аналіз абітурієнта, підбір навчального закладу та освітнього напрямку за індивідуальними побажаннями та фінансовими можливостями абітурієнта.
 
СЕРТИФІКАТ ЯКОСТІ «STUDY IN POLAND»
визнаний Польським Освітнім Фондом «Perspektywy» за підтримки Консульства Республіки Польща.
 
ГАРАНТІЯ ВСТУПУ
Високий авторитет та бездоганна репутація ОсвітаПоль у польському академічному середовищі, а також офіційні угоди про співпрацю є запорукою вступу учасників Програми до польських вузів-партнерів.
Підтримка студентів в Польщі – програма «Студент Ассистент»
Ваша запорука впевненості, захищеності та перспективного розвитку.
ОПІКА ПІД ЧАС НАВЧАННЯ
Чергування в гуртожитках, координація, інформаційна підтримка, практична допомога у вирішенні питань навчання та проживання у Польщі досвідченими координаторами Програми.
 
КОНТАКТ 24 ГОДИНИ НА ДОБУ
«Гаряча лінія 24» для надання швидкої та якісної підтримки студенту в нагальних випадках.
 
ЦЕНТР ОБСЛУГОВУВАННЯ СТУДЕНТІВ В ПОЛЬЩІ
Для якісного обслуговування і комфорту наших студентів в центрі Варшави функціонує координаційний центр, в якому студент може обговорити та вирішити всі питання, що виникають у ході навчального процесу та проживання у Польщі.
 
МЕРЕЖА ПРОФЕСІЙНИХ КООРДИНАТОРІВ
Досвідчені, високопрофесійні координатори Програми в Польщі ̶ це гарантія впевненості студентів та їх батьків у вирішенні всіх необхідних практичних питань, що неминуче виникають в процесі навчання та проживання в Польщі.
 
МЕДИЧНА ДОПОМОГА
У разі виникнення проблем зі здоровʼям наші координатори невідкладно забезпечать надання медичної допомоги: виклик лікаря додому (до гуртожитку) чи запис на огляд у поліклініці.
 
ЗРУЧНІ ГУРТОЖИТКИ У ПОЛЬЩІ
Зручні умови, цілодобова охорона, чистота, охайність та доступні ціни. Можливість поселення батьків під час відвідування студентів.
 
ЮРИДИЧНА ПІДТРИМКА
Тонкощі отримання та продовження візи для студентів, правила укладання договорів оренди житла, працевлаштування, оформлення виду на проживання та багато іншого ̶ ОсвітаПоль посприяє у всіх питаннях. Враховуючи неповнолітній вік більшості підопічних, ми з особливим пієтетом ставимось до вирішення даних питань, дотримуючись законності всіх пропозицій, контрактів чи будь-яких документів, що стосуються студента.
 
АДАПТАЦІЙНА ПРОГРАМА
поєднана з інтенсивним курсом польської мови, що проводиться у Варшаві протягом вересня до початку навчального року (1-го жовтня). Протягом місяця студенти адаптуються до нового середовища, ознайомлюються з оточенням, правилами, традиціями та культурою Польщі, що сприяє полегшенню початкового етапу навчання в країні.
 
РЕЄСТРАЦІЯ В ПОЛЬСЬКІЙ СИСТЕМІ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я
ОсвітаПоль проводить реєстрацію, за бажанням студента, до Польської Національної Системи Охорони Здоров’я, що дає студентам необмежений доступ до медичної опіки по всій території Польщі на таких самих правах як громадяни Польщі
 
ЗНИЖКИ НА МІЖНАРОДНІ ПЕРЕЇЗДИ
Завдяки співпраці з компаніями, що займаються обслуговуванням міжнародних транспортних сполучень, наші студенти мають змогу заощадити на переїздах між Польщею та Україною. В майбутньому також плануються знижки на інші Європейські напрямки.
 
ПІДТРИМКА У ПОШУКУ ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ
Для учасників Програми ОсвітаПОЛЬ веде спеціалізований сайт – „student online”, що має на меті допомогти в пошуку працевлаштування та планування професійної кар’єри під час навчання та після його закінчення.
 
БАКАЛАВРАТ В ПОЛЬЩІ МАГІСТРАТУРА В США
Для учасників Програми, бажаючих продовжити навчання в США ОсвітаПоль , БЕЗКОШТОВНО надає послуги по вступу до Northeastern Illinois University в м. Чікаго

Підтримка студентів в Польщі – програма «Студент Асистент»

Одним із головних напрямків діяльності Програми є опіка над студентами, що вже навчаються в Польщі. Ми розуміємо важливість цього аспекту як для студентів, так і для їх батьків.

Переважна більшість студентів, які приїжджають на навчання з України до Польщі, є неповнолітніми.

Допомога в адаптації до незнайомого середовища є необхідною та актуальною, особливо на початкових етапах.

Також протягом наступних етапів навчання та проживання в Польщі студентам потрібна фахова підтримка у вирішенні актуальних питань та потреб.

Наші студенти та їх батьки почувають себе впевнено і захищено, знаючи, що ОсвітаПОЛЬ завжди поряд!

Стартовий капітал від ОсвітаПоль

Польща – країна невичерпних можливостей для молодих ініціативних людей, у тому числі й для розвитку їхнього власного бізнесу. Навчаючись у цій країні, наші студенти з часом обживаються і бачать багато перспектив для хорошого заробітку. Найталановитіша і смілива молодь замислюється над створенням власного бізнесу в Польщі, проте зазвичай грошей і досвіду для такого починання бракує.

Турбуючись про майбутнє власних студентів освітня програма «ОсвітаПоль» організувала особистий «Інвестиційний фонд ОсвітаПоль» (ІФОП), щоб підтримувати своїх клієнтів у їхній підприємницькій діяльності. ІФОП готовий сприяти реалізації цікавих бізнес-ідей учасників Програми, допомогти та підтримати їх на старті їхнього власного бізнесу у Європі. Рішення про фінансову, консультативну і юридичну допомогу щодо реалізації конкретного бізнес-проекту приймає комісія, яка складається з трьох членів.

Щоб отримати стартовий капітал та допомогу при реєстрації фірми у Польщі від «Інвестиційного фонду ОсвітаПоль», потрібно дотримуватись наступної послідовності.

  1. Надати до головного офісу «ОсвітаПоль» у Варшаві презентацію власного бізнес-проекту у зручній для вас формі: паперовій (традиційній), мультимедійній, електронній.
  2. Протягом двох тижнів комісія ІФОП розглядає презентацію та виносить рішення. У разі позитивної відповіді, автора бізнес-проекту буде запрошено на співбесіду з членами комісії.
  3. На співбесіді автор проекту має презентувати детальну інформацію та точні розрахунки по бізнес-плану.
  4. У разі позитивного результату та схвалення проекту ІФОП оголосить суму, яку буде виділено на реалізацію даного бізнес-плану, та умови її отримання. Максимальна сума кредиту – 30 000 євро.

Українська молодь - талановита та перспективна, серед неї багато хороших менеджерів та успішних підприємців. Польща надає безліч можливостей для самореалізації, варто лиш уміло ними скористатися. Відкривайте для себе власне перспективне майбутнє в Європі разом з «ОсвітаПоль». 

 СПЕЦІАЛІСТИ «ОСВІТАПОЛЬ» в УКРАЇНІ
 

Сорока Тетяна Олександрівна

Заступник Генерального Директора ОсвітаПоль

Освіта: вища педагогічна
Досвід роботи в ОсвітаПоль: 16 років
Зацікавлення/хобі: психологічна література, подорожі, музика.
 

Аветісова Христина Ігорівна

Головний менеджер Київського філіалу ОсвітаПоль

Освіта: вища педагогічна
Досвід роботи в ОсвітаПоль: 8 років
Зацікавлення/хобі: Соціологія, подорожі, художня література
СПЕЦІАЛІСТИ «ОСВІТАПОЛЬ» в Польщі
 

Сорока Руслан Олександрович

Засновник та генеральний директор Програми «ОсвітаПоль»

Освіта: вища політологічна
Випускник Варшавського Університету Засобів Масової Інформації та Northeastern Illinois University США
 

Кандер Регіна

Головний координатор ОсвітаПоль в Польщі

Освіта: вища управлінська
Досвід роботи в ОсвітаПоль: 15 років
Зацікавлення/хобі: менеджмент, зарубіжна література, подорожі

З’ЯВИЛОСЬ ПИТАННЯ?

СКОРИСТАЙТЕСЯ ФОРМОЮ ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ АБО НАДІШЛІТЬ ЗАПИТ! МИ З РАДІСТЮ ВІДПОВІМО НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ ТА УТОЧНЕННЯ!