(044) 334-53-72
(097) 747-64-02
(050) 437-28-03
НАДІСЛАТИ ЗАПИТ

ТЕХНІКУМ СУЧАСНОЇ (ІННОВАЦІЙНОЇ) ОСВІТИ

Місто: Лодзь

Вартість навчання - 260 злотих за місяць
Вартість проживання - 120 злотих на місяць
Вартість 3х разового харчування - 16 злотих в день

Спеціальності:

Технікум сучасної інноваційної освіти, який належить до Шкіл інноваційної освіти, є приватним навчальним закладом (технікумом) із повноваженнями загальноосвітньої школи. Освітня діяльність цього закладу з самого початку була інноваційною. На першому місці завжди був індивідуальний підхід до учня і батьків. У всіх учнів заклад формує правило - свідоме, самостійне прийняття рішень. Технікум також всіляко сприяє розвитку особистого потенціалу дитини, навчає користуватися практичними, теоретичними знаннями та творчими здібностями в процесі шкільної освіти й подальшої професійної роботи.

Переваги технікуму:

В навчальному закладі організовані спортивні гуртки з футболу, волейболу, тенісу.

НАВЧАННЯ НА НАСТУПНИХ СПЕЦІАЛЬНОСТЯХ:

технік фотографії і мультимедіа

Форма навчання: стаціонар

Термін навчання: 5 років

Професія: технік фотографії і мультимедіа – це спеціаліст, який займається фотографуванням й реалізацією мультимедійних проектів.

Технік-інформатик

Форма навчання: стаціонар

Термін навчання: 5 років

Професія: технік-інформатик – це спеціаліст, що займається сучасними технологіями в сфері накопичення, перероблення інформації. Одними з найважливіших завдань інформатика є програмне забезпечення, знання мови програмування, управління даними, шифрування й безпечне їх транспортування, адміністрування комп'ютерних систем, створення й управління інтернет-проектами. А також теоретичне й практичне знайомство з комп'ютерним устаткуванням, усунення можливих недоліків.

Технік-логістик

Форма навчання: стаціонар

Термін навчання: 5 років

Професія: технік-логістик – це спеціаліст, який вирішує всі завдання та проблеми, пов'язані з логістикою, відправленням та транспортуванням; економією запасів, резервів; плануванням, купівлями, продажами й дистрибуцією продукції; обслуговуванням морських, річкових і авіаційних портів; обслуговуванням контейнерів та автомобільних, залізничних терміналів.

Фотогалерея

 
 
 
 
 
 
 
 
 

З’ЯВИЛОСЬ ПИТАННЯ?

СКОРИСТАЙТЕСЯ ФОРМОЮ ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ АБО НАДІШЛІТЬ ЗАПИТ! МИ З РАДІСТЮ ВІДПОВІМО НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ ТА УТОЧНЕННЯ!