(044) Показати, (097) Показати, (050) Показати
(044) Показати
(097) Показати
(050) Показати
НАДІСЛАТИ ЗАПИТ

ТЕХНІКУМ СУЧАСНОЇ (ІННОВАЦІЙНОЇ) ОСВІТИ

Місто: Лодзь

Вартість навчання - 230 злотих за місяць
Вартість проживання - 100 злотих на місяць
Вартість 3х разового харчування - 14 злотих в день

Спеціальності:

Технікум сучасної інноваційної освіти, який належить до Шкіл інноваційної освіти, є приватним навчальним закладом (технікумом) із повноваженнями загальноосвітньої школи. Освітня діяльність цього закладу з самого початку була інноваційною. На першому місці завжди був індивідуальний підхід до учня і батьків. У всіх учнів заклад формує правило - свідоме, самостійне прийняття рішень. Технікум також всіляко сприяє розвитку особистого потенціалу дитини, навчає користуватися практичними, теоретичними знаннями та творчими здібностями в процесі шкільної освіти й подальшої професійної роботи.

Переваги технікуму:

В навчальному закладі організовані спортивні гуртки з футболу, волейболу, тенісу.

НАВЧАННЯ НА НАСТУПНИХ СПЕЦІАЛЬНОСТЯХ:

Фототехнік

Форма навчання: стаціонар

Термін навчання: 4 роки

Професія: фототехнік – це спеціаліст, який займається фотографуванням й реалізацією мультимедійних проектів.

Технік-інформатик

Форма навчання: стаціонар

Термін навчання: 4 роки

Професія: технік-інформатик – це спеціаліст, що займається сучасними технологіями в сфері накопичення, перероблення інформації. Одними з найважливіших завдань інформатика є програмне забезпечення, знання мови програмування, управління даними, шифрування й безпечне їх транспортування, адміністрування комп'ютерних систем, створення й управління інтернет-проектами. А також теоретичне й практичне знайомство з комп'ютерним устаткуванням, усунення можливих недоліків.

Технік-логістик

Форма навчання: стаціонар

Термін навчання: 4 роки

Професія: технік-логістик – це спеціаліст, який вирішує всі завдання та проблеми, пов'язані з логістикою, відправленням та транспортуванням; економією запасів, резервів; плануванням, купівлями, продажами й дистрибуцією продукції; обслуговуванням морських, річкових і авіаційних портів; обслуговуванням контейнерів та автомобільних, залізничних терміналів.

Технік організації реклами

Форма навчання: стаціонар

Термін навчання: 4 роки

Професія: технік організації реклами - це широкопрофільна професія. Почавши від теоретичних знань з економіки й маркетингу, учень знайомиться з практичними питаннями у рекламній сфері: методи й техніки створення рекламних кампаній, маркетингових планів, рекламних матеріалів.

Фотогалерея

 
 
 
 
 
 
 
 
 

З’ЯВИЛОСЬ ПИТАННЯ?

СКОРИСТАЙТЕСЯ ФОРМОЮ ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ АБО НАДІШЛІТЬ ЗАПИТ! МИ З РАДІСТЮ ВІДПОВІМО НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ ТА УТОЧНЕННЯ!