Краків, Польща
Вартість навчання: безкоштовно
Вартість проживання: 100 злотих на місяць
Вартість 3х разового харчування: 14 злотих в день
Популярні факультети/спеціальності:
  • Логістика
  • Економіка
  • Туризм
  • Торгівельна справа

Економічний технікум в Кракові є одним із найпопулярніших відповідних економічних навчальних закладів регіону. Такого визнання заклад завоював, маючи чудову матеріально-технічну базу, кваліфікованих, досвідчених педагогів з теоретичних предметів та практикуючих кваліфікованих фахівців з професій, які освоюють учні протягом навчання. Окрім освоєння обов’язкових занять, в технікумі підлітки мають безліч можливостей для розвитку своїх творчих та спортивних здібностей.

Навчальний план закладу включає всі загальноосвітні предмети, а також спецдисципліни або фахові предмети, починаючи з першого року навчання. В процесі навчання проводяться практичні заняття у майстернях технікуму, а також у різноманітних державних та приватних фірмах та організаціях (є можливість виїзду на практику до Німеччини).

Заклад акцентує увагу на гарне засвоєння учнями новітніх інформаційних технологій, які сьогодні використовуються у кожному виді діяльності (спеціалізовані програми, робота з пошуковими системами, тощо). Також під час навчання є можливість вивчення іноземних мов: англійська, німецька, російська.

Підтвердженням кваліфікації буде складений зовнішній фаховий екзамен в кінці навчання. По закінченню технікуму учень буде готовий до відкриття власної справи або ж найманої роботи за своєю спеціальністю.

СПЕЦІАЛЬНОСТІ

Технік-економіст

Серед основних завдань техніка-економіста є самостійне виконання або допомога в діяльності, пов’язаній із організацією процесів забезпечення, зберігання, транспортування і продажів продуктів чи послуг на різних підприємствах. Учень протягом навчання засвоює матеріал для виконання на практиці наступних завдань: вивчення ринку, планування, звітність, закупівля та управління матеріалами, управління фінансами підприємств, а також виконання типової офісної праці.

Спеціальність технік-економіст передбачає засвоєння знань, які користуються попитом на ринку праці в таких сферах як страхування, нерухомість, банківська справа, бухгалтерія, фінанси і т.д.

Технік-логіст

Логістика – це сфера економіки, що охоплює наземний, повітряний та водний транспорт в їх широкому розумінні, разом із управлінням матеріальними потоками. Окрім загального орієнтування в основах функціонування фірм з логістики, учні отримують вміння використовувати правові акти в галузі транспортного права, управління товарами, забезпечення матеріалами на підприємстві, вибору транспорту, реалізації ланцюгів поставок традиційним та електронним способом, ведення переговорів з клієнтами, створення цінових пропозицій на логістичні послуги та користування статистичними даними.

Технік торгівельної справи

Протягом навчання технік торгівельної справи отримає кваліфікації для виконання професійних завдань, таких як праця у середніх ланках управління підприємства, реалізація основних торгівельних функцій в пунктах роздрібного продажу, на гуртівнях та складах, створення та управління власною торгівельною фірмою.

Технік торгівельної справи отримає необхідні знання про функціонування та структуру ринку, потреби споживачів, товарознавство, маркетинг, інформаційні технології, організацію праці в пунктах продажу, сучасну бухгалтерію, право (цивільне та торгівельне), а також про правила співпраці с партнерами.

Технік готельного бізнесу

Суттєвий зріст попиту на готельні, туристичні та агротуристичні послуги, а також організацію вільного часу, безумовно, спричинив збільшення кількості робочих місць для техніків готельного бізнесу. Учні, що обрали спеціальність «технік готельного бізнесу» вивчають основи функціонування готелю, навчаються організовувати відпочинок для індивідуальних клієнтів та інтеграційні заходи для фірм, а також комплексно обслуговувати відвідувачів готелю.

Під час навчання учні отримують кваліфікації для виконання наступних завдань:

  • розробка програм та організація туристичних подій;
  • створення, розрахунок, бронювання туристичних послуг;
  • обчислення вартості замовлених послуг;
  • обслуговування клієнтів, надання туристичної інформації;
  • рекламування підприємства, що надає туристичні послуги.

Техніки також вивчать основи маркетингу й створення стратегічного плану розвитку туристичних об’єктів. Майбутні фахівці зможуть зайти роботу в готелях, санаторіях, туристичних фірмах чи заснувати власний бізнес.

З’ЯВИЛОСЬ ПИТАННЯ?
СКОРИСТАЙТЕСЯ ФОРМОЮ ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ АБО НАДІШЛІТЬ ЗАПИТ! МИ З РАДІСТЮ ВІДПОВІМО НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ ТА УТОЧНЕННЯ!