(044) 334-53-72
(097) 747-64-02
(050) 437-28-03
НАДІСЛАТИ ЗАПИТ

Факультет Physiotherapy в Польщі

Саме слово фізіотерапія означає лікування природою. Загальна фізіотерапія вивчає вплив на організм людини фізичних факторів, які застосовують з лікувальною та профілактичною метою.
 
Фізіотерапія має дуже широкий за фізичними властивостями та лікувальною дією набір природних та штучних фізичних факторів, які отримують переважно шляхом трансформування електричної енергії у різні види і форми енергії для активного впливу на організм людини.
 
В склад фізіотерапії в широкому понятті цього терміна (тобто лікування природними факторами) входить електротерапія, магніто терапія, аероіонотерапія, аерозоль і електроерозоль терапія, оксигенотерапія, актинотерапія (лікування променевої енергії), яка включає в себе світлолікування, лікування лазерним, рентгенівським і радіоактивним випромінюванням; ультразвукова терапія, механотерапія, яка включає в себе масаж, голкотерапія, гідро-бальнотерапія, теплолікування, кліматотерапія; лікувальна фізкультура.
Поставити запитання Розпочати вступ!
  • Physiotherapy
Університети де викладається

З’ЯВИЛОСЬ ПИТАННЯ?

СКОРИСТАЙТЕСЯ ФОРМОЮ ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ АБО НАДІШЛІТЬ ЗАПИТ! МИ З РАДІСТЮ ВІДПОВІМО НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ ТА УТОЧНЕННЯ!