(044) 334-53-72
(097) 747-64-02
(050) 437-28-03
НАДІСЛАТИ ЗАПИТ

Факультет Quantitative Methods in Economics and Information Systems в Польщі

Міжнародні економічні відносини (МЕО) - економічні стосунки між державами, регіональними угрупуваннями, транснаціональними корпораціями і іншими суб'єктами світового господарства. Включають валютно-фінансові, торгові, виробничі, трудові і інші стосунки. Лідируючою формою міжнародних економічних відносин є валютно-фінансові стосунки.

У сучасному світі особливо актуальною є глобалізація і регіоналізація міжнародних економічних відносин. Домінуюча роль у встановленні світового економічного ладу належить транснаціональному капіталу і міжнародним інститутам, серед яких важлива роль належить Всесвітньому Банку і Міжнародному валютному фонду (МВФ). В результаті міжнародного розподілу праці сформувалися світові полюси економічного і технологічного розвитку (Північноамериканський, Західноєвропейський і Азіатсько-тихоокеанський). Серед актуальних проблем міжнародних економічних відносин виділяються проблеми створення вільних економічних зон, міжнародних транспортних коридорів та інтернет-економіки.

Поставити запитання Розпочати вступ!
  • Econometrics
  • Methods of Decision Analysis
Університети де викладається

З’ЯВИЛОСЬ ПИТАННЯ?

СКОРИСТАЙТЕСЯ ФОРМОЮ ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ АБО НАДІШЛІТЬ ЗАПИТ! МИ З РАДІСТЮ ВІДПОВІМО НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ ТА УТОЧНЕННЯ!