(044) Показати, (097) Показати, (050) Показати
(044) Показати
(097) Показати
(050) Показати
НАДІСЛАТИ ЗАПИТ

Факультети та спеціальності в Польші

Факультет Наука про землю в Польщі

Географія — комплексна наука, яка вивчає природу Землі, населення та його господарську діяльність. Географія є однією з найдавніших наук світу. Слово «географія» в перекладі з грецької мови означає «землеопис» («гео» — земля, «графо» — пишу).

Студенти, які навчаються на даній спеціальності отримують загальні знання в сфері наук про Землю, математичних і технічних наук, а також досвіду видобутку корисних копалин. Випускник застосовуватиме свої вміння у своїй професійній діяльності, а також буде дотримуватися правил безпеки праці; зможе брати активну участь у колективній роботі, а також вести самостійну діяльність, зможе вирішувати економічні питання.

Випускник спеціальності «Геологія» зможе  оформляти і вести геологічну і геотехнічну документацію; планувати і здійснювати гірничодобувні і геотехнічні роботи; здійснювати нагляд за геологічними, гірничодобувними та геотехнічними роботами (у тому числі механізацією, електрифікацією, інформатизацією); обмежувати руйнівний вплив промисловості на довкілля.


Поставити запитання Розпочати вступ!
  • Географія
  • Геологія
  • Геофізика
Університети де викладається
З’ЯВИЛОСЬ ПИТАННЯ?
СКОРИСТАЙТЕСЯ ФОРМОЮ ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ АБО НАДІШЛІТЬ ЗАПИТ! МИ З РАДІСТЮ ВІДПОВІМО НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ ТА УТОЧНЕННЯ!