(044) 334-53-72
(097) 747-64-02
(050) 437-28-03
НАДІСЛАТИ ЗАПИТ

Факультет Інститут європейських досліджень в Польщі

Європеїстика — область науки, запропонована багатьма академіями та університетами європи, яка зосереджується на поточному розвитку європейської інтеграції. складається з комбінації декількох тем, у тому числі політологія, державна політика єс, європейська історія, європейське право, економіка і соціологія. найбільше університети розширюють аспекти до тем, які містять в собі європу, але не обов'язково європейську інтеграцію, а наприклад, європейську культуру, європейську літературу і європейські мови. але водночас ці вчення сфокусовані на євросоюзі. предмет включає гуманітарні і соціальні науки. розділи європеїстики найближчі саме європейським країнам. тому існують відділи, які глибше займаються вивченням тих чи інших розділів.

Навчальна програма факультету європеїстики спрямована для абітурієнтів, що прагнуть глибокого та широкого вивчення історії, культури, особливостей економіки та політики країн європи, проблем європейської інтеграції, функціонування адміністрації євросоюзу, проблематики суспільства та ін. Студенти даного напряму - майбутні фахівці в області економічних, політичних, суспільних особливостей країн європейського союзу, що в умовах європейської інтеграції та динамічних змін готові працювати у міжнародних організаціях та інституціях євросоюзу: державних та урядових адміністраціях, фондах, підприємствах, консалтингових фірмах, освітніх закладах, виданнях тощо.

Поставити запитання Розпочати вступ!
  • Європейський Союз / Верховенство права та демократія (два диплома: від університету та Universidade Catolica Portuguesa)
  • Єврокультура (програма Erasmus)
  • Європеїзація та управління в центральній та східній Європі
  • Європеїстика та верховенства права в Центральній та Східний Європі(два диплома: від університету та University of Tartu)
  • Європейські дослідження
  • Європейські дослідження з Центральної та Східної Європи, Росії та Євразії (CEERES) Європейський Союз
  • Європейське управління (два диплома: від університету та University of Kent)
  • Європейський Союз.Центральна та Східна Європа.Європеїзація та верховенство права в Центральній та Східній Європі (два диплома: Uniwersytetu Jagiellonskiego - Uniwersytetu w Kobe)
  • Дослідження Євросоюзу
  • Центральна і Східна Європа
Університети де викладається

З’ЯВИЛОСЬ ПИТАННЯ?

СКОРИСТАЙТЕСЯ ФОРМОЮ ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ АБО НАДІШЛІТЬ ЗАПИТ! МИ З РАДІСТЮ ВІДПОВІМО НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ ТА УТОЧНЕННЯ!