(044) 334-53-72
(097) 747-64-02
(050) 437-28-03
НАДІСЛАТИ ЗАПИТ

Факультет Faculty of Chemical Engineering в Польщі

Хімічна технологія — прикладна наука, що вивчає способи та процеси виробництва продуктів (предметів споживання та засобів виробництва), що відбуваються за участю хімічних перетворень технічно, економічно та соціально доцільним шляхом. Предметом вивчення хімічної технології як науки є хімічне виробництво, метою вивчення — створення доцільного способу необхідних продуктів.

Хімічна технологія використовує знання з різних розділів хімії (загальної, неорганічної, органічної, фізичної та багатьох ін.), фізики, механіки, економіки тощо, оскільки вона базуються на встановленні взаємодії багатьох явищ. Методи хімічної технології широко використовуються і в нехімічних галузях промисловості — металургії, енергетиці, будівництві, електроніці, транспорті та ін.

На даному факультеті вивчають сукупність методів, що служать для виготовлення корисних хімічних сполук у промисловому масштабі за допомогою хімічних процесів. Важливим аспектом даних досліджень є розробка фізико-хімічних основі технологічних методів продукції.

Поставити запитання Розпочати вступ!
  • Chemical Engineering
Університети де викладається

З’ЯВИЛОСЬ ПИТАННЯ?

СКОРИСТАЙТЕСЯ ФОРМОЮ ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ АБО НАДІШЛІТЬ ЗАПИТ! МИ З РАДІСТЮ ВІДПОВІМО НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ ТА УТОЧНЕННЯ!