(044) 334-53-72
(097) 747-64-02
(050) 437-28-03
НАДІСЛАТИ ЗАПИТ

Факультет Туристичний менеджмент в Польщі

Менеджмент в туризмі - це сукупність методів, принципів, способів, управлінських прийомів, форм та засобів, які сприяють ефективному управлінню сферами туристичного виробництва і персоналом, зайнятим з сфері обслуговування туристичної діяльності. Головними завданнями менеджменту в туризмі є досягнення високої ефективності в його сферах, найкраще використання природного потенціалу та якісне та продуктивне керівництво сфери, яке принесе позитивний економічний ефект.
Менеджмент в туризмі являє собою виконання та реалізацію найкращих і найбільш ефективних управлінських завдань в системі «людина-людина».

Кожна об'єкт, зайнятий у сфері туризму, має свій стиль керівництва і основні функції ефективного управління, як персоналом, так і своїми можливостями. Менеджмент в туризмі покликаний надавати на всі суб'єкти туризму управлінський вплив, яке буде сприяти їх розвитку та вдосконаленню всієї діяльності в цілому

Поставити запитання Розпочати вступ!
  • Туризм
Університети де викладається

З’ЯВИЛОСЬ ПИТАННЯ?

СКОРИСТАЙТЕСЯ ФОРМОЮ ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ АБО НАДІШЛІТЬ ЗАПИТ! МИ З РАДІСТЮ ВІДПОВІМО НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ ТА УТОЧНЕННЯ!