(044) 334-53-72
(097) 747-64-02
(050) 437-28-03
НАДІСЛАТИ ЗАПИТ

Факультет Філологія англійська + іспанська в Польщі

Філологія (від грец. Φιλολογ? Α, «любов до слова») - назва групи дисциплін (лінгвістика, літературознавство, текстологія та ін.), Що вивчають культуру через текст. Лінгвістика не завжди включається в філологію: по-перше, вона не обов'язково досліджує тексти, по-друге, не завжди зачіпає культурологічну сторону питання (хоча зв'язок мови і культури - лінгвофілософском проблема, яка нерідко ставиться); для лінгвістики характерна бо? льшая близькість до точних наук, ніж для інших дисциплін, традиційно відносяться до філології. Лінгвістика зазвичай вивчається на факультетах, іменованих філологічними; в західноєвропейських країнах і в Америці під філологією подразумевают вивчення древніх (класична філологія) і середньовічних текстів, а вивчення мов і особливо теорії мови вважається окремою дисципліною.

Завданням викладання іноземної мови на рівні бакалавра та магістра є практичне оволодіння різними видами мовної діяльності відповідно профілю факультету.

    Читати і перекладати літературу суспільно-політичного, економічного, правового, спеціального, а також художнього змісту;
    Володіти усній монологічністю і діалогічність промовою в побутових рамках, а також суспільно-політичної, правової та загальноекономічної тематики.

Студенти філологічних факультетів стають висококваліфікованими перекладачами, викладачами, співробітниками і керівниками туристичних фірм та фірм, які співпрацюють з іноземними компаніями (англійськими, американськими, шведськими, норвезькими, іспанськими ...), співробітниками видавництв, редакцій, телебачення та ін.

Поставити запитання Розпочати вступ!
  • Англійська мова в бізнесі та ЗМІ
  • Викладач
  • Культурознавство-літературознавство
  • Перекладач
Університети де викладається

З’ЯВИЛОСЬ ПИТАННЯ?

СКОРИСТАЙТЕСЯ ФОРМОЮ ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ АБО НАДІШЛІТЬ ЗАПИТ! МИ З РАДІСТЮ ВІДПОВІМО НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ ТА УТОЧНЕННЯ!