(044) 334-53-72
(097) 747-64-02
(050) 437-28-03
НАДІСЛАТИ ЗАПИТ

Факультет Культурознавство (навчання українською мовою) в Польщі

Під час навчання студент ознайомиться з історією польсько-українських стосунків, взаємних контактів та культурних впливів обох народів, формулою та характером співпраці між Польщею та Україною на сучасному етапі, культурними та різного типу суспільними явищами, характерними для польсько-українського пограниччя, а також методикою дослідження пограниччя та польсько-українського сусідства. В рамах реалізованої програми студент матиме також можливість увійти в проблематику європейської інтеграції України, здійснення системних реформ в Польщі та Україні, а також співпраці обох країн на рівні загальноєвропейському та міжнародному.
Мета факультету – пропагувати в суспільстві знання про історію, культуру та традиції України, розвивати та поглиблювати серед студентів ЯУ та учнів середніх шкіл зацікавлення українською проблематикою, діяти на покращення польсько-українських відносин, а також розпочати його членам науково-дослідницьку кар’єру.

Поставити запитання Розпочати вступ!
Університети де викладається

З’ЯВИЛОСЬ ПИТАННЯ?

СКОРИСТАЙТЕСЯ ФОРМОЮ ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ АБО НАДІШЛІТЬ ЗАПИТ! МИ З РАДІСТЮ ВІДПОВІМО НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ ТА УТОЧНЕННЯ!