(044) Показати, (097) Показати, (050) Показати
(044) Показати
(097) Показати
(050) Показати
НАДІСЛАТИ ЗАПИТ

Факультет English Philology (English Studies) в Польщі

Завданням викладання іноземної (наразі, англійської) мови на рівні бакалавра та магістра є практичне оволодіння різними видами мовленнєвої діяльності відповідно до профілю факультету:

1.   Читати та перекладати літературу суспільно-політичного, економічного, правового, фахового, а також художнього змісту.
2.   Володіти усним монологічним та діалогічним мовленням у межах побутової, суспільно-політичної, правової та загальноекономічної тематики.

Відповідно до основної цілі курс іноземної мови складається із загального курсу, курсу ділової іноземної мови, фахової та другої іноземної мови. Програма передбачає вивчення загального курсу в таких аспектах:
 фонетика
 граматика
 лексика

У програму навчання включені такі дисципліни, як: іноземна мова бізнесу, культурознавство, історія філософії, та ін. Студенти даних філологічних факультетів - висококваліфіковані перекладачі, викладачі, працівники та керівники туристичних фірм та фірм, що співпрацюють з іноземними фірмами (англійськими, американськими, шведськими, норвезькими, іспанськими...), працівники видавництв, редакцій, телебачення...
Поставити запитання Розпочати вступ!
  • Business Language
  • Cultural Studies
  • Translation Studies
Університети де викладається

З’ЯВИЛОСЬ ПИТАННЯ?

СКОРИСТАЙТЕСЯ ФОРМОЮ ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ АБО НАДІШЛІТЬ ЗАПИТ! МИ З РАДІСТЮ ВІДПОВІМО НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ ТА УТОЧНЕННЯ!