Хімія матеріалів і нанотехнологія | ОсвітаПоль

Не знаєте польської? Вступайте та розпочинайте навчання українською мовою у польському ВИШІ або на річних курсах в Польщі  детальніше >>>

Назад

Факультет Хімія матеріалів і нанотехнологія в Польщі

Дослідження в галузі ХІМІЇ МАТЕРІАЛІВ І НАНОТЕХНОЛОГІЇ призначені для студентів, які хочуть отримати всебічні знання в галузі хімії матеріалів та нанотехнологій, тобто нової галузі науки, що передбачає виробництво та дослідження структур із розмірами на рівні окремих атомів, молекул і скупчень. Студенти отримують знання з основних розділів хімії - загальної та неорганічної хімії, органічної хімії, фізичної хімії та хімічної технології, доповнені знаннями з хімії матеріалів, нанотехнологій, інженерії матеріалів, методів вимірювання та методів випробування наноматеріалів. Студенти дізнаються про методи та процедури дослідження, які в даний час використовуються в хімії матеріалів та нанотехнологіях. Виконання цих предметів відбувається на спеціалізованих лекціях, семінарах та лабораторіях, основою яких є блок базових предметів, доповнений курсами гуманітарних дисциплін та іноземних мов. Теоретичні знання підтримуються під час навчання на практичних заняттях, таких як відвідування виробничих виробництв та навчання.

  • Хімія матеріалів і нанотехнологія
З’ЯВИЛОСЬ ПИТАННЯ?
СКОРИСТАЙТЕСЯ ФОРМОЮ ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ АБО НАДІШЛІТЬ ЗАПИТ! МИ З РАДІСТЮ ВІДПОВІМО НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ ТА УТОЧНЕННЯ!