Океанотехніка | ОсвітаПоль

Не знаєте польської? Вступайте та розпочинайте навчання українською мовою у польському ВИШІ або на річних курсах в Польщі  детальніше >>>

Назад

Факультет Океанотехніка в Польщі

Морський транспорт, розвідка та видобуток мінеральних ресурсів з морського дна, дослідження океану, відпочинок та морські види спорту - сфери діяльності, для яких судна мають важливе значення не тільки на поверхні, але й під водою або рухаються по морському дну. Все більше і більше цих плавзасобів є безпілотними, ними керує спеціалізоване програмне забезпечення з використанням штучного інтелекту. У той же час від спроектованих та побудованих суден вимагається екологічність та найменший негативний вплив на навколишнє середовище, наприклад через викиди відпрацьованих газів. Фахівці з проектування інноваційних, екологічних кораблів, яхт, офшорних об'єктів та інших суден користуються попитом не тільки в Польщі, а й у Європі. Розпочато дослідження океанічної інженерії з метою підготовки висококваліфікованого персоналу для конструкторських бюро, науково-дослідних установ та підприємств, що користуються ресурсами морів та океанів.

  • Проектування та будівництво кораблів
  • Проектування та будівництво яхт
З’ЯВИЛОСЬ ПИТАННЯ?
СКОРИСТАЙТЕСЯ ФОРМОЮ ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ АБО НАДІШЛІТЬ ЗАПИТ! МИ З РАДІСТЮ ВІДПОВІМО НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ ТА УТОЧНЕННЯ!