Відділ математики та технічної інформатики | ОсвітаПоль

Не знаєте польської? Вступайте та розпочинайте навчання українською мовою у польському ВИШІ або на річних курсах в Польщі  детальніше >>>

Назад

Факультет Відділ математики та технічної інформатики в Польщі

Математика (грец. μ?θημα — наука, знання, вивчення) — наука, яка первісно виникла як один з напрямків пошуку істини (грецьк. філософії) у сфері просторових відношень (землеміряння — геометрії) і обчислень (арифметики), для практичних потреб людини рахувати, обчислювати, вимірювати, досліджувати форми та рух фізичних тіл.
На факультеті Математики студенти  знайомляться з класичним і сучасним застосуванням математичних методів, а також методів широкого застосування сучасної комп'ютерної техніки. Програма навчання на напрямі Математика, крім основних математичних й інформатичних предметів, пропонує велику кількість спеціалізованих предметів з широким використанням комп'ютерних майстерень. Студенти мають свободу вибору  предметів, що дозволяє реалізацію цілей, безпосередньо пов'язаних з майбутньою професійною роботою. Крім того майбутнім фахівцям пропонується широка гама предметів: економічних (в т.ч. економіка, фінансовий ринок, фінанси, банківська справа, страхування, бізнес і управління), а також гуманітарних (вивчення іноземних мов). Це дає можливість в майбутньому знаходити роботу не лише в наукових представництвах і вищих навчальних закладах, але, перш за все, в інформатичних, страхових та фінансових фірмах. Випускників цього напрямку відрізняє ґрунтовна інформатична підготовка на базі глибокого математичного фундаменту.

  • Безпека праці
  • Математика
  • Розробка та аналіз даних
  • Технічно-інформатична освіта
З’ЯВИЛОСЬ ПИТАННЯ?
СКОРИСТАЙТЕСЯ ФОРМОЮ ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ АБО НАДІШЛІТЬ ЗАПИТ! МИ З РАДІСТЮ ВІДПОВІМО НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ ТА УТОЧНЕННЯ!