Фотоніка | ОсвітаПоль

Назад

Факультет Фотоніка в Польщі

Якщо фізика  - це вивчення фундаментальних законів природи, тотехнічна фізика використовує ці закони для осягнення тих з них, які мають практичне застосування. В свою чергу, інженерія застосовує ці закони для практичних потреб, утворюючи зв'язок між фундаментальними законами природи та їхнім застосуванням.

Метою навчання на даному факультеті є всебічна освіта в галузі основних і технічних наук.   Випускник отримує знання з області фізики та обраних технічних напрямків фізики (наноінженерія, фотоніка, оптика тощо), що спирається на ґрунтовні підстави математично-природних наук, а крім того має розуміння і здатність до стислого опису фізичних явищ, користування сучасними інформаційними технологіями та вимірювальною технікою, а також діагностичними системами та системами обробки інформації. Випускник факультету "Технічної фізики" - це фахівець, готовий до роботи в дослідницьких лабораторіях, а також у викладацькій справі, має необхідну кваліфікацію для обслуговування пристроїв, дія яких вимагає основ знань в області фізики та інформатики.

  • Фотоніка
З’ЯВИЛОСЬ ПИТАННЯ?
СКОРИСТАЙТЕСЯ ФОРМОЮ ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ АБО НАДІШЛІТЬ ЗАПИТ! МИ З РАДІСТЮ ВІДПОВІМО НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ ТА УТОЧНЕННЯ!