Фізики та прикладної інформатики | ОсвітаПоль

Назад

Факультет Фізики та прикладної інформатики в Польщі

Фізика (від грецького φυσικ?ς (physikos): природний, φ?σις (physis): природа) — природнича наука, яка досліджує загальні властивості матерії та явищ у ній, а також виявляє загальні закони, які керують цими явищами; це наука про закономірності Природи в широкому сенсі цього слова. Фізики вивчають поведінку та властивості матерії в широких межах її проявів, від субмікроскопічних елементарних частинок, з яких побудоване все матеріальне (фізика елементарних частинок), до поведінки всього Всесвіту, як єдиної системи (космологія).

Інформатика – це комплексна технічна наука, що систематизує прийоми створення, збереження, відтворення, обробки та передачі даних засобами обчислювальної техніки, а також принципи функціонування цих засобів та методики керування ними. Термін “інформатика” походить від французького слова informatique і утворене з двох слів: інформація та автоматика.

Факультет готує фахівців у сфері сучасних галузей техніки і технології, наноінженерії, альтернативних джерел енергії та комп'ютерної техніки на ґрунтовній основі математичних та природничих наук. Студент здобуває розуміння математичного опису фізичних явищ, вміння використовувати сучасні інформаційні технології та вимірювальну апаратуру.

Випускники, які здобули ступінь бакалавра фізики, готові до роботи в науково-дослідних лабораторіях, інформатичних та промислових фірмах, а також у викладацькій сфері. Мають компетенцію для обслуговування і нагляду за пристроями, дія яких вимагає основних знань в області фізики та інформатики.

Випускники магістратури мають більш широкі знання в галузі фізичних наук, а також спецільні знання. Магістри фізики можуть проводити наукові дискусії, працювати в наукових закладах, займатись викладацькою діяльністю тощо.

  • Медична фізика
  • Прикладна інформатика
  • Технічна фізика
З’ЯВИЛОСЬ ПИТАННЯ?
СКОРИСТАЙТЕСЯ ФОРМОЮ ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ АБО НАДІШЛІТЬ ЗАПИТ! МИ З РАДІСТЮ ВІДПОВІМО НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ ТА УТОЧНЕННЯ!