Прикладная математика | ОсвітаПоль

Не знаєте польської? Вступайте та розпочинайте навчання українською мовою у польському ВИШІ або на річних курсах в Польщі  детальніше >>>

Назад

Факультет Прикладная математика в Польщі

Прикладна математика — галузь математики, що розглядає застосування математичних знань в інших сферах діяльності. Прикладами такого застосування будуть: чисельні методи, математична фізика, математична хімія, лінійне програмування, оптимізація і дослідження операцій, моделювання суцільних середовищ (механіка суцільних середовищ), біоматематика і біоінформатика, теорія інформації, теорія ігор, теорія ймовірності і статистика, фінансова математика і теорія страхування, aктуарна математика,криптографія, а також комбінаторика і деякою мірою кінцева геометрія, теорія графів в додатку до мережевому плануванню, і багато в чому те, що називається інформатикою. У питанні про те, що є прикладною математикою, не можна скласти чітку логічну класифікацію. Математичні методи звичайно застосовуються до специфічного класу прикладних завдань шляхом складання математичної моделі системи.

На факультеті Математики студенти  знайомляться з класичним і сучасним застосуванням математичних методів, а також методів широкого застосування сучасної комп'ютерної техніки. Програма навчання на напрямі Математика, крім основних математичних й інформатичних предметів, пропонує велику кількість спеціалізованих предметів з широким використанням комп'ютерних майстерень. Студенти мають свободу вибору  предметів, що дозволяє реалізацію цілей, безпосередньо пов'язаних з майбутньою професійною роботою. Крім того майбутнім фахівцям пропонується широка гама предметів: економічних (в т.ч. економіка, фінансовий ринок, фінанси, банківська справа, страхування, бізнес і управління), а також гуманітарних (вивчення іноземних мов). Це дає можливість в майбутньому знаходити роботу не лише в наукових представництвах і вищих навчальних закладах, але, перш за все, в інформатичних, страхових та фінансових фірмах. Випускників цього напрямку відрізняє ґрунтовна інформатична підготовка на базі глибокого математичного фундаменту.

  • Інженерія даних
  • Аналітик даних
  • Математика
  • Математика в інформатиці
  • Математика в промисловості та комерції
  • Математика в фінансах і економіці
  • Моделювання та оптимізація
  • Прикладна математика
  • Фінансова та актуарна математика
З’ЯВИЛОСЬ ПИТАННЯ?
СКОРИСТАЙТЕСЯ ФОРМОЮ ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ АБО НАДІШЛІТЬ ЗАПИТ! МИ З РАДІСТЮ ВІДПОВІМО НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ ТА УТОЧНЕННЯ!