Медична аналітика (неподільна магістратура, навчання 5 років) | ОсвітаПоль

Назад

Факультет Медична аналітика (неподільна магістратура, навчання 5 років) в Польщі

Динамічний розвиток промисловості, а також технологічниих прогресів сприяють виникненню більшої кількості робочих місць для професійно підготовлених спеціалістів в галузі медичної аналітики. Випускники даного напрямку мають кваліфікацію лабораторного діагноста.

Медична аналітика - це галузь медичних наук, головним завданням якої є дослідження та характеристика матеріалів проб та аналізів, отриманих при обстеженні пацієнта. Сфера лабораторної діагностики охоплює лабораторне мікробіологічне дослідження, яке допомагає визначити фізичні, хімічні та біологічні властивості матеріалів, їхніх властивостей для профілактичних, діагностичних, лікувальних та санепідеміологічних цілей.

Галузь медичної аналітики охоплює такі дисципліни, як клінічна біохімія, мікробіологія, вірусологія, лабораторна генетика, імунологія, клінічна токсикологія, гематологія, трансфізіологія, серологія або лабораторна паразитологія. Медичний аналітик бере участь в комплексній оцінці стану здоров'я пацієнта. Першорядною метою його роботи є правильне виконання доручених лікарем діагностичних досліджень.

  • Медична аналітика
З’ЯВИЛОСЬ ПИТАННЯ?
СКОРИСТАЙТЕСЯ ФОРМОЮ ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ АБО НАДІШЛІТЬ ЗАПИТ! МИ З РАДІСТЮ ВІДПОВІМО НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ ТА УТОЧНЕННЯ!