Фармація (неподільна магістратура, навчання 5,5 років ) | ОсвітаПоль

Назад

Факультет Фармація (неподільна магістратура, навчання 5,5 років ) в Польщі

Жоден з навчальних напрямків не дає можливості здобуття знань у таких різноманітних наукових галузях, як Фармація. Напрямок пов'язаний з глибоким вивченням хімії, біології і медицини водночас. Це дозволяє отримати не лише всебічну освіту, але також збудувати цікаву кар'єру.

Фармакологія є наукою, пов'язаною з синтетичними та натуральними ліками, косметичними засобами тощо. До завдань фармакології належить дослідження впливу хімічних речовин на організм, пошуки нових ліків, контроль дистрибуції і контроль якості ліків, фармацевтичний маркетинг, пошук замінників.

Фармацевт відповідальний за складування, атестацію, зберігання і витрачання ліків. Завданням фармацевта є охорона здоров'я суспільства. Специфіка роботи фармацевта дозволяє відокремити декілька спеціалізацій в цій професії:

  • Фармацевт науковець, який займається аналізом і виготовленням рецептів ліків,
  • Фармацевт-технолог - здійснює нагляд за процесом виробництва ліків
  • Аптекар - працює в аптеці, де видає ліки, які виписав лікар; радить клієнту ліки, доступні без рецепту; виготовляє рецептурні ліки.
  • Фармацевт клінічний - який працює в лікарняній лабораторії, проводить аналізи біологічного матеріалу, а також визначає взаємодію між ліками.
  • Фармація
З’ЯВИЛОСЬ ПИТАННЯ?
СКОРИСТАЙТЕСЯ ФОРМОЮ ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ АБО НАДІШЛІТЬ ЗАПИТ! МИ З РАДІСТЮ ВІДПОВІМО НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ ТА УТОЧНЕННЯ!