Дієтологія | ОсвітаПоль

Назад

Факультет Дієтологія в Польщі

Дієтологія - це галузь науки, яка інтенсивно розвивається, охоплює дослідження продовольчих продуктів та процесів харчування. Головним завданням дієтології є розробка дієти згідно зі станом здоров'я, віком і способом життя особи. Спеціалізовані знання з дієтології необхідні також для профілактики захворювань, лікування та для пропаганди здорового способу життя.

Дієтолог - це професіонал в тій галузі медицини, яка відповідає за розробку режиму харчування для здорових і хворих людей. Дуже важливою в цій науці є так звана психологія харчування, тобто психологічні і суспільні аспекти харчування. Дієтологія також надає допомогу в підтримці гарної фізичної форми, профілактиці хвороб через відповідний підбір продуктів харчування і способів їхнього приготування.

Програма навчань містить основи фізіології, анатомії, біохімії, загальної хімії, мікробіології і вірусології. До профільних предметів належить перш за все технологія продукції та товарознавство, основи харчування людини. Вищезгадану програму доповнюють: медицина порятунку і медицина катастроф, сімейна медицина, імунологія та елементи економіки.

  • Дієтика
  • Дієтичне консультувавння
  • Дієтологія
  • Дієтологія в громадському харчувані
З’ЯВИЛОСЬ ПИТАННЯ?
СКОРИСТАЙТЕСЯ ФОРМОЮ ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ АБО НАДІШЛІТЬ ЗАПИТ! МИ З РАДІСТЮ ВІДПОВІМО НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ ТА УТОЧНЕННЯ!