Технологія поліграфії та паперової промисловості | ОсвітаПоль

Назад

Факультет Технологія поліграфії та паперової промисловості в Польщі

Студенти отримують базові знання з математики, фізики, хімії, інформатики, механіки, інженерної графіки, електротехніки та електроніки, а також економіки та трудового права. У рамках навчання студенти будуть, зокрема, вивчати: фізико-хімічні основи виробництва паперу і друку, паперові та поліграфічні технології, обслуговування канцелярських машин і друку, метрологію виробництва паперу і поліграфії, автоматизацію виробництва паперу і поліграфії, застосування математики в галузі технологій, управління людськими ресурсами. Студенти можуть вибрати такі спеціалізації : машини і пристрої для роботи з папером, харчова та поліграфічна діяльність (експлуатація, управління та маркетинг), технології, виробництва паперу і поліграфії (від ручного способу до цифрових рішень).

Випускник спеціальності володіє знаннями в галузі паперового виробництва та поліграфічних технологій, а також канцелярських приналежностей і друкарських машин, а також знайомий з високотехнологічними процесами та методами процесів.

  • Паперове обладнання, обробка та друк
  • Поліграфія
  • Технологія виготовлення паперу та поліграфія
З’ЯВИЛОСЬ ПИТАННЯ?
СКОРИСТАЙТЕСЯ ФОРМОЮ ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ АБО НАДІШЛІТЬ ЗАПИТ! МИ З РАДІСТЮ ВІДПОВІМО НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ ТА УТОЧНЕННЯ!