Факультет радіо і телепродукції ім. К. Кеслевського | ОсвітаПоль

Назад

Факультет Факультет радіо і телепродукції ім. К. Кеслевського в Польщі

Радіо — область науки й техніки, пов'язана з передаванням на відстань електромагнітних коливань високої частоти —радіохвиль, з допомогою якого здійснюється зокрема радіомовлення — передача через радіо сигналів, мови, музики для необмеженої кількості слухачів.

Режисер (лат. rego — керую) — постановниквистави, кінофільму, естрадно-концертної програми, циркового спектаклю.

Кінематограф (від грец. κινεμα, род. в. грец. κινεματος — рух та грец. γραφο — писати, зображати) — це галузь культури та економіки, що об'єднує всі види професійної діяльності, пов'язаної з виробництвом, розповсюдженням, зберіганням та демонструванням фільмів, а такожнавчально-наукову роботу (кінознавство). Значною частиною кінематографії єкіноіндустрія — галузь промисловості, що виготовляє кінофільми, спецефекти до них та анімацію. У багатьох країнах кіноіндустрія є важливою галуззю економіки.Виробництво кінофільмів зосереджено у кіностудіях. Готові фільми демонструються у кінотеатрах, по телебаченню, поширюються на носіях інформації для перегляду на домашній аудіо-відео техніці, зокрема на відеокасетах та відеодисках.

  • Реалізація кіно-,телезображення і фотографія (операторське мистецтво)
  • Організація кіно і телепродукції (продюсерська діяльність)
  • Режисерія
З’ЯВИЛОСЬ ПИТАННЯ?
СКОРИСТАЙТЕСЯ ФОРМОЮ ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ АБО НАДІШЛІТЬ ЗАПИТ! МИ З РАДІСТЮ ВІДПОВІМО НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ ТА УТОЧНЕННЯ!