Дизайн меблів | ОсвітаПоль

Не знаєте польської? Вступайте та розпочинайте навчання українською мовою у польському ВИШІ або на річних курсах в Польщі  детальніше >>>

Назад

Факультет Дизайн меблів в Польщі

Дизайн (англ. design) - задум, намір, план, мета, намір, творчий задум, проект і креслення, розрахунок, конструкція; ескіз, малюнок, орнамент, композиція, мистецтво композиції, витвір мистецтва.

Дизайн - специфічний ряд проектної діяльності, що об'єднав художньо-наочну творчість і науково обґрунтовану інженерну практику у сфері індустріального виробництва Це творча діяльність, метою якої є визначення формальних рис виробів промисловості, а також зовнішніх ознак, структурних та функціональних взаємозв’язків, які перетворюють виріб в одне ціле з точки зору споживача і з точки зору виробника.

Види дизайнерської діяльності: наочний дизайн, знаряддя праці, побутова техніка, мода і аксесуари, дизайн середовища, дизайн міського середовища, дизайн інтер'єрів, світловий дизайн і колористика, дизайн процесів, фірмові стилі, дизайн церемоній, дизайн-програми, графічний дизайн, шрифти, поліграфія, веб-дизайн, візуальна ідентифікація, товарні знаки візуальні комунікації.
  • Дизайн меблів
З’ЯВИЛОСЬ ПИТАННЯ?
СКОРИСТАЙТЕСЯ ФОРМОЮ ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ АБО НАДІШЛІТЬ ЗАПИТ! МИ З РАДІСТЮ ВІДПОВІМО НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ ТА УТОЧНЕННЯ!