Оптика | ОсвітаПоль

Назад

Факультет Оптика в Польщі

Оптика є розділом фізики, що займається вивченням природи світла, закони, що описують його формування і взаємодія з речовиною.
Оптика вивчає широку область спектра електромагнітних хвиль, що примикають до діапазону видимого світла: ультрафіолетову область (включно з м’яким рентгенівським випромінюванням) та інфрачервону (до міліметрових радіохвиль); експериментальне та теоретичне вивчення випромінювання світла, його поширення в середовищах різної природи, поглинання в середовищі, а також заломлення та відбивання на границі поділу, взаємодії кількох світлових потоків, утворення когерентних джерел світла, оптичного запису інформації. Дослідження використовують широко відомі або оригінальні методи.
За останні два роки, оптика, як і інші галузі знань швидко зростає, займаючи важливе місце в багатьох галузях науки і техніки. Без оптики не існує сучасної біології, хімії, фізики, електроніки, медицини та астрономії. З оптикою можна знати і зрозуміти світ навколо нас, часто недоступний, бо невидимий неозброєним оком через їх розміри або віддаленості.
З вивченням оптики, ви отримаєте можливість дізнатися і освоїти методи оптичних вимірів, зрозуміти правила, що регулюють процес зору, поглянути на світ через складні прилади спостереження і використовувати лазер для маніпулювання окремими клітинами.

  • Оптика для окулярів
  • Оптична інженерія та фотоніка
  • Оптометрія
З’ЯВИЛОСЬ ПИТАННЯ?
СКОРИСТАЙТЕСЯ ФОРМОЮ ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ АБО НАДІШЛІТЬ ЗАПИТ! МИ З РАДІСТЮ ВІДПОВІМО НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ ТА УТОЧНЕННЯ!