Міжнародне та європейське право | ОсвітаПоль

Назад

Факультет Міжнародне та європейське право в Польщі

Міжнародне та європейське право -  проводяться  на юридичному факультеті, адміністрування та економіки. Дозволяє отримати диплом, визнаний в міжнародному середовищі, що підтверджують придбання спеціальних знань і навичок, що відкривають шлях для роботи в багатьох юридичних професіях.  Це система, що регулюють відносини між державами та міжнародними організаціями в процесі міжнародного економічного співробітництва.

Випускники будуть підготовлені до роботи у всіх установах чи організаціях, національних і міжнародних, державних і приватних, повинні мати базові знання, пов'язані з вивченням закону. Вони отримують компетентність і навички, необхідні для виконання ролі  посередника і парламентера у врегулюванні спорів у відповідності з національним законодавством, так і міжнародних, а також навички, необхідні, щоб почати свій власний бізнес в плані технічної експертизи для різних галузей права, в тому числі міжнародного права.

Даний факультет  включає в себе два напрямки  юридичних наук - права людини та господарського права.

Випускники  отримають практичне розуміння в національних і міжнародних систем захисту широкий контекст прав особистості. Вони будуть готові надати правову допомогу особам, у спеціальному правовому становищі як, наприклад, біженців, жертв конфлікту, національні меншини. Важливим елементом курсу є також для захисту прав осіб, щодо небезпек, що виникають в результаті змін у цивілізації, розвиток науки і техніки. Особливе місце присвячене закону про конкуренцію Європейського Союзу, в системі Світової організації торгівлі або важливих питань міжнародного арбітражу та міжнародному інвестиційному праві.

  • Європейське та міжнародне право
  • міжнародне право та європейська інтеграція
  • Право Євросоюзу
З’ЯВИЛОСЬ ПИТАННЯ?
СКОРИСТАЙТЕСЯ ФОРМОЮ ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ АБО НАДІШЛІТЬ ЗАПИТ! МИ З РАДІСТЮ ВІДПОВІМО НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ ТА УТОЧНЕННЯ!