Біоінформатика | ОсвітаПоль

Назад

Факультет Біоінформатика в Польщі

Біоінформатика — галузь обчислювальної біології, що застосовує машинні алгоритми і статистичні методи для аналізу великих наборів біологічних даних, які, як правило, складаються з великого числа нуклеотидних (ДНК і РНК) та пептидних (білки) послідовностей і даних структури білків. Головні напрямки досліджень біоінформатики включають вирівнювання послідовностей, пошук генів, збірку геномів, вирівнювання структур білків, передбачення структури білків, передбачення експресії генів та білок-білкової взаємодії та реконструювання процесу еволюції. Великим напрямком досліджень біоінформатики є отримання високоякісних послідовностей геномів з фрагментів послідовнотей, отриманих за допомогою традиційних методів секвенування ДНК та конструювання сигнальних мереж за даними ДНК-мікрочіпів. В останньому випадку біоінформатика нерідко перетинається з системною біологією.

У біоінформатики використовуються методи прикладної математики, статистики та інформатики. Біоінформатика використовується в біохімії, біофізиці, екології та в інших областях.
Біоінформатика:
- математичні методи комп'ютерного аналізу в порівняльної геноміки (геномна біоінформатика).
- розробка алгоритмів і програм для передбачення просторової структури білків ( структурна біоінформатика).
- дослідження стратегій, відповідних обчислювальних методологій, а також загальне управління інформаційної складності біологічних систем

  • Аналіз і обробка біологічних даних
  • Біоінформатика
  • Біоінформатика i системна біологія
  • Біостатистика та біінформатичне програмування
  • Методи віртуальної реальності в біоінформатиці
  • Технології програмування в молекулярній біології
З’ЯВИЛОСЬ ПИТАННЯ?
СКОРИСТАЙТЕСЯ ФОРМОЮ ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ АБО НАДІШЛІТЬ ЗАПИТ! МИ З РАДІСТЮ ВІДПОВІМО НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ ТА УТОЧНЕННЯ!