Фізіотерапія (5 років навчання) | ОсвітаПоль

Назад

Факультет Фізіотерапія (5 років навчання) в Польщі

Саме слово фізіотерапія означає лікування природою. Загальна фізіотерапія вивчає вплив на організм людини фізичних факторів, які застосовують з лікувальною та профілактичною метою. Фізіотерапія має дуже широкий за фізичними властивостями та лікувальною дією набір природних та штучних фізичних факторів, які отримують переважно шляхом трансформування електричної енергії у різні види і форми енергії для активного впливу на організм людини.

В склад фізіотерапії в широкому понятті цього терміна (тобто лікування природними факторами) входить електротерапія, магніто терапія, аероіонотерапія, аерозоль і електроерозоль терапія, оксигенотерапія, актинотерапія (лікування променевої енергії), яка включає в себе світлолікування, лікування лазерним, рентгенівським і радіоактивним випромінюванням; ультразвукова терапія, механотерапія, яка включає в себе масаж, голкотерапія, гідро-бальнотерапія, теплолікування, кліматотерапія; лікувальна фізкультура.

  • Медична реабілітація
  • Фізіотерапія
  • Фізіотерапія
  • Фізіотерапія
З’ЯВИЛОСЬ ПИТАННЯ?
СКОРИСТАЙТЕСЯ ФОРМОЮ ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ АБО НАДІШЛІТЬ ЗАПИТ! МИ З РАДІСТЮ ВІДПОВІМО НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ ТА УТОЧНЕННЯ!