Інноваційні технології та сучасні матеріали | ОсвітаПоль

Назад

Факультет Інноваційні технології та сучасні матеріали в Польщі

Напрямок призначений для людей, зацікавлених в інноваційних технологіях і матеріалах, технічних досягненнях, а також тих, хто хоче зрозуміти роботу сучасного обладнання та систем, та в майбутньому внести свій внесок в їх розвиток.

Навчальна програма поєднує в собі знання основних дисциплін (таких як математика, фізика і хімія), інженерної освіти (наприклад, інженерна графіка, мехатроніка, основи конструювання машин) з практичними знаннями сучасних матеріалів і інноваційних технологій (наноматеріали, гібридні матеріали, біоматеріали, полімерні технології, біотехнології, технології виробництва, біоенергетичні технології, технології відновлювальної енергетики). Випускник має можливість проводити фундаментальні дослідження та аналіз з використанням сучасних методів і інструментів дослідження, має можливість використовувати спеціалізоване програмне забезпечення, необхідне для вирішення типових професійних завдань, інформації про процес і знає, як працювати в команді. Він також може критично аналізувати та оцінити технічне рішення, пов'язане з інноваційними технологіями та сучасними матеріалами.

  • Віртуальне макетування
  • Дизайн та промисловий дизайн
  • Нано - та біоіновації в матеріалах
З’ЯВИЛОСЬ ПИТАННЯ?
СКОРИСТАЙТЕСЯ ФОРМОЮ ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ АБО НАДІШЛІТЬ ЗАПИТ! МИ З РАДІСТЮ ВІДПОВІМО НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ ТА УТОЧНЕННЯ!