Рятувальна медицина | ОсвітаПоль

Не знаєте польської? Вступайте та розпочинайте навчання українською мовою у польському ВИШІ або на річних курсах в Польщі  детальніше >>>

Назад

Факультет Рятувальна медицина в Польщі

Прийми виклик! Разом з динамічними суспільно-економічними змінами з'являються нові загрози, пов'язані з цивілізаційним прогресом.

Зростання випадків, які призводять до смерті великої кількості людей примушує усвідомити необхідність створення добре підготовленої системи, яка забезпечувала б професійну допомогу і сприяла би безпеці суспільства. Рятувальна медична служба не лише одна з найпрекрасніших професій, вона також є новим престижним медичним фахом.

Рятувальники - медики, професійно підготовлені до самостійного виконання обов'язків, вони впроваджують нову якість в європейській рятувальній медицині. Лікарняні відділи порятунку, комплекси рятувальної медичної служби, авіаційні комплекси рятувальної медичної служби та інші одиниці системи рятувальної служби безперервно відчувають потребу в медичних рятувальниках, особливо - з вищою освітою.

  • Рятувальна медицина
З’ЯВИЛОСЬ ПИТАННЯ?
СКОРИСТАЙТЕСЯ ФОРМОЮ ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ АБО НАДІШЛІТЬ ЗАПИТ! МИ З РАДІСТЮ ВІДПОВІМО НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ ТА УТОЧНЕННЯ!