Легалізація української медичної освіти в Польщі!

У зв'язку з відключеннями електроенергії, можливі перебої в роботі інфолінії ОсвітаПоль. Ми обов'язково до вас перетелефонуємо відразу, як це буде можливим. Вибачте за незручності.

med-pol

Запрошуємо на новий спеціалізований сайт MedPol - медична карєра в Польщі

ВIДВIДАТИ САЙТ
Реальна можливість працевлаштування українських лікарів в Польщі!
Пропозиція дійсна для студентів та випускників медичних університетів, а також для досвідчених лікарів.
Польський медичний ринок

Хоча сьогодні польське суспільство - одне з наймолодших серед країн Європи, проблема старіння нації для них дуже актуальна. Вчені мають невтішні прогнози для Польщі, у 2060 році їхня нація буде одна з п’яти найстарших в Європі. На той час на одну особу у віці 65 років припадатиме лише 1,5 особи у продуктивному віці. Цей чинник значно збільшить попит на послуги у медичній сфері і поляки вимушені будуть зіткнутися з проблемою значної недостатності людських ресурсів та фінансування у системі охорони здоров’я.

Вже сьогодні Польща відчуває значну потребу в медиках, позаяк кількість практикуючих лікарів відносно населення є однією з найнижчих у країнах ЄС. Так, у 2010 році на 1000 поляків припадало лише 2,2 лікаря – це найменший показник у всьому ЄС (згідно з рапортом OECD „Health at Glance: Europe 2012”). Менше лікарів на європейському континенті має тільки Туреччина (1,7 на 1000 мешканців) і Чорногорія (2,1). Починаючи з 2000 по 2010 роки в усіх європейських країнах кількість лікарів на 1000 мешканців збільшилася. Винятком стали тільки Польща та Естонія – обидві країни зафіксували зменшення медиків на 0,1%.

Але проблема ще в тому, що мала кількість студентів у медичних вузах сьогодні спричинить недостачу професійних лікарів вже в найближчому майбутньому. У 2012 р. медичне навчання розпочали близько 3160 осіб. Для прикладу, в Німеччині щороку близько 10 тис. студентів-медиків розпочинає своє навчання. Одночасно зі «старінням» польського суспільства «старіє» також лікарське середовище. За даними Головної лікарської ради в Польщі, сьогодні близько 16 тис. медиків старші 50 років, половині з них - близько 70 років. Якщо порахувати, то вже за 10 років на пенсію піде понад 20 тис. нині діючих лікарів. Але ж стільки медиків польські навчальні заклади не можуть підготувати?! Стає очевидним, що гостра нестача спеціалістів у сфері охорони здоров’я в Польщі буде відчуватись уже найближчим часом.

Невелика кількість професійно діючих лікарів у польській медицині призводить до того, що один фахівець працює в кількох місцях одночасно. Трапляється так, що кількість робочих годин одного лікаря може перевищувати 300 год./міс. Проблема кадрового забезпечення лікарень – це вже буденність для польської медицини. Тому в майбутньому перед системою охорони здоров’я в Польщі стоїть нелегке завдання – ліквідувати відсутність кадрів.

Крім «старіння нації» (демографічний чинник) є ще інші важливі чинники, які впливають на зростання попиту на лікарські послуги, - дохідний і технологічний. Польське суспільство багатшає і разом із цим більше витрачає на охорону здоров’я. Від 1990 р. до сьогодні частка витрат населення на здоров’я в Польщі зросла з 4,8% до 7% ВВП. При цьому за даними OECD, частотність звернень середньостатистичного поляка до лікарів більша за середній показник в Європі (6,6 разів на рік).

Наступним важливим чинником, що впливає на зростання попиту на послуги охорони здоров’я в Польщі, є технології. Сьогодні значний розвиток технологій в медицині дозволяє лікувати рідкісні захворювання і впроваджувати нові методи лікування у повсякденному житті. Кошти, які при цьому витрачаються на техніку та оснащення медичних закладів, значно перевищують бюджети, що виділялися раніше.

Виходячи з усього вище сказаного, польські медичні центри охоче беруть на роботу лікарів з-за кордону (України, Литви), для яких польська система охорони здоров’я є дуже цікавою і прибутковою. Ситуація з низькою конкуренцією серед медичних працівників, а іноді й відсутністю кадрів, дозволяє закордонним лікарям отримувати дуже вигідні фінансові умови.

Пропозиція від «ОсвітаПоль»

Пропозиція щодо легалізації медичної освіти у Польщі від «ОсвітаПоль» є комплексна і разом з тим індивідуальна. Ми підтримуємо наших клієнтів на кожному етапі складного процесу з отримання дозволу на лікарську діяльність у Польщі. Ми оточимо Вас опікою та допоможемо з вирішенням усіх юридичних та учбових питань.

Якщо Ви - студент чи випускник медичного університету, або практикуючий лікар із досвідом, - не зволікайте! Подбайте про своє професійне майбутнє, зверніться до офісу «ОсвітаПоль» вже сьогодні! На Вас чекає перспективна високооплачувана робота лікарем у Польщі, швидко розвиваючій країні ЄС. Кількість осіб, які можуть скористатися даною пропозицією, обмежена.

Переваги проекту:
  • детальне ознайомлення з ринком праці в медичній сфері в Польщі;
  • нострифікація (визнання) лікарського диплому в Польщі;
  • розширення можливостей роботи і професійного розвитку;
  • допомога в отриманні виду на проживання (картки тимчасового побиту);
  • допомога у вивченні польської мови;
  • можливість здобути медичну професію в Польщі та розпочати лікарську практику;
  • можливість працювати лікарем на території Польщі;
  • участь в 13-місячному стажуванні в одному з медичних центрів Польщі;
  • постійна підтримка та консультації від «ОсвітаПоль» зі складних формально-юридичних питань.
Необхідні умови для участі в програмі

На всіх етапах проекту клієнт повинен відповідати потрібним критеріям, згідно з діючими положеннями польського права та законодавства. Повний комплект документів, необхідних для виконань умов проекту, є індивідуальним і залежить від багатьох чинників, серед яких: науковий ступінь, професійний досвід чи рівень знань польської мови (хоча спочатку 95% учасників не володіють польською мовою взагалі). Пропозиція орієнтована на студентів, випускників медичних українських університетів та лікарів з досвідом. За індивідуальним замовленням ми готуємо програму для студентів і випускників спеціальностей «стоматологія», «фармацевтика» та «ветеринарія».

Тих, хто дбає про своє професійне майбутнє і прагне легалізувати свою медичну освіту та працевлаштуватися в Польщі, запрошуємо до контакту з «ОсвітаПоль» для більш детального ознайомлення з пропозицією. Ви зможете особисто поставити всі свої запитання та отримати на них вичерпуючі відповіді.

Переконайтеся, що наша пропозиція доступна кожному, а легальна робота лікарем в Польщі – це реальність!

Контакти

Усіх, хто зацікавлений кар’єрою лікаря у Польщі, запрошуємо до одного з офісів ОсвітаПоль, де відбудеться зустріч із нашим консультантом.

Центральний офіс медичного проекту освітаполь в Україні

76000, м. Івано-Франківськ
вул. Василіянок 22, оф. 410

ентральний офіс медичного проекту освітаполь в Україні
м. Івано-Франківськ
ГЕНЕРАЛЬНИЙ ОФІС "ОСВІТАПОЛЬ" В ПОЛЬЩІ

01-842 м. Варшава
вул. Луцка 15, офіс 313 (ul. Łucka 15/313)

Офіс ОсвітаПоль –  Варшава
 
Кол-центр
+38 050 434 13 14 (Vodafone)
+38 068 242 08 93 (Kyivstar)
+48 533 820 835 (Польща)
Що Ви отримаєте від співпраці з «ОсвітаПоль»?
ВПЕВНЕНІСТЬ У ПОЗИТИВНОМУ РЕЗУЛЬТАТІ.

Великий досвід у галузі, професіоналізм та безпосереднє відкрите спілкування – це особливості опіки, якими «ОсвітаПоль» охоплює своїх клієнтів.

ГАРАНТІЯ ЯКОСТІ ТА БЕЗПЕКИ.

Наші польські партнери – це державні установи та солідні перевірені організації, з якими ми співпрацюємо вже багато років.

ПОСТІЙНИЙ ДОСТУП ДО ІНФОРМАЦІЇ.

Своїм клієнтам ми надаємо доступ до інформації, яка стосується реалізації проекту та етапу, на якому він знаходиться. Можливість поточного контролю існує завдяки системі обміну інформації.

ЧАС.

«ОсвітаПоль» бере на себе організацію проекту, з усіма процедурами, формальностями й дозволами. Завдяки цьому терміни реалізації - найкоротші.

ЕТАПИ РЕАЛІЗАЦІЇ


I ЕТАП
ЕКЗАМЕН З ПОЛЬСЬКОЇ МОВИ
Детальніше

Екзамен з польської мови для іноземців є необхідним етапом (I з IV) процесу отримання дозволу на здійснення професії лікаря і стоматолога в Польщі. Знання медичної термінології польською мовою, крім, звичайно, власних знань, є найважливішим вирішальним фактором для позитивної здачі екзамену з польської мови для іноземців (організованого NIL – Головною Палатою Лікарів).

2 ЕТАП
НОСТРИФІКАЦІЙНИЙ ІСПИТ
Детальніше

Позитивний результат нострифікаційного іспиту є для лікарів і стоматологів з-поза меж ЄС необхідним етапом (II з IV) процесу отримання дозволу для лікарської практики в Польщі. OsvitaPol допомагає комплексно підготуватися до нострифікаційного іспиту. Щоб розпочати процедуру нострифікації треба мати закінчену вищу медичну освіту й мати диплом лікаря.

3 ЕТАП
ПІСЛЯДИПЛОМНЕ СТАЖУВАННЯ
Детальніше

Післядипломне стажування є обов’язковим етапом (III з IV) процесу отримання дозволу на виконання професії лікаря i стоматолога для лікарів з-за меж ЄС у Польщі. OsvitaPol пропонує допомогу і забезпечує повну підтримку лікарям і стоматологам, які проходять післядипломне стажування в Польщі.

4 ЕТАП
КІНЦЕВИЙ ЛІКАРСЬКИЙ ЕКЗАМЕН
Детальніше

КІНЦЕВИЙ ЛІКАРСЬКИЙ ЕКЗАМЕН (LEK) є IV етапом (останнім) процесу отримання права для здійснення професійної діяльності лікаря для громадян з-поза ЄС у Польщі. Щоб приступити до Кінцевого лікарського екзамену, треба спочатку скласти екзамен з польської мови для іноземців, організований Головною палатою лікарів та нострифікувати диплом...

РОБОТА ЛІКАРЕМ В ПОЛЬЩІ

Після завершення післядипломного стажування і здачі Кінцевого лікарського екзамену Окружна лікарська палата видає лікареві право на здійснення професії лікаря (PWZ) у Польщі. PWZ дозволяє працювати лікарем у будь-якому закладі охорони здоров’я у Польщі на таких самих умовах, як польський лікар.

Слід пам’ятати, що на всіх етапах клієнт повинен відповідати всім необхідним критеріям – згідно з чинними положеннями польського права і законодавства.

Детальніше
med-pol

Запрошуємо на новий спеціалізований сайт MedPol - медична карєра в Польщі

Відвідати сайт
З’ЯВИЛОСЬ ПИТАННЯ?
СКОРИСТАЙТЕСЯ ФОРМОЮ ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ АБО НАДІШЛІТЬ ЗАПИТ! МИ З РАДІСТЮ ВІДПОВІМО НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ ТА УТОЧНЕННЯ!