Пясечно (околиця Варшави), Польща
Вартість навчання: безкоштовно
Спеціальності:
  • готельна справа;
  • туризм;
  • обслуговування портів і терміналів.

Ліцей і Технікум ім. Емілії Платер є одним із кращих навчальних закладів Варшави та Мазовецького округу. Його історія сягає початку ХХ століття. У 1905 р. у Варшаві було відкрито школу для дівчат, а у 1920 році її було перейменовано у Державну жіночу гімназію та ліцей №13 імені Е.Платер, названої на честь видатної революціонерки, польської національної героїні. Навчальний заклад став одним із найкращих загальноосвітніх установ у Польщі на той час.

У тридцятих роках ХХ століття під Варшавою для навчального закладу було збудовано літню садибу, що виконувала функцію «зеленої школи». В ній учениці Гімназії та Ліцею мали двотижневий відпочинок. Під час Другої Світової війни навчальний заклад було повністю зруйновано, тому було прийнято рішення про його перенесення до літньої садиби (на даний час це околиця Варшави, місто Пясечно). У новій будові Гімназія та Ліцей продовжували свою освітню діяльність, зберігаючи набуті традиції. Після завершення війни навчальний заклад був розбудований на цьому ж місці та перекваліфікований в Ліцей і Технікум №2 ім. Емілії Платер.

На даний час навчальний заклад активно та успішно здійснює свою освітню діяльність, готуючи випускників до їх обраної майбутньої професії. Життя учнів та студентів досить цікаве й різноманітне, оскільки закладом організовуються та проводяться культурно-розважальні заходи, конкурси, проекти. Наприклад: Książki naszych marzeń, що проводиться під патронатом Міністерства освіти Польщі; Żeby szczęśliwym by - творчий проект, організований навчальний закладом і талановитими учнями та студентами; Międzynarodowе Targі Turystycznе - одне з найбільших міжнародних дійств у галузі туризму, що проводиться у Варшаві.

Навчальний заклад є учасником європейської програми обміну Erasmus+, що передбачає для студентів професійно-технічних та вищих навчальних закладів навчання, стажування та проходження практики в іноземних закладах–партнерах. Ліцей і Технікум тісно співпрацює з іспанськими закладами.

З’ЯВИЛОСЬ ПИТАННЯ?
СКОРИСТАЙТЕСЯ ФОРМОЮ ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ АБО НАДІШЛІТЬ ЗАПИТ! МИ З РАДІСТЮ ВІДПОВІМО НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ ТА УТОЧНЕННЯ!