(044) 334-53-72
(097) 747-64-02
(050) 437-28-03
НАДІСЛАТИ ЗАПИТ

08.06.2018
Набір на безкоштовне навчання в Академії ім. Моджевського в Кракові
Набір на безкоштовне навчання в Академії ім. Моджевського в Кракові

Провідний приватний навчальний заклад Польщі, Академія ім. Моджевського у Кракові, для Вступної кампанії 2018 підготував дуже привабливу пропозицію – безкоштовне навчання на англійській мові на спеціальностях «Організація кіновиробництва» та «Менеджмент».

Зарахування студентів до вузу на дані безкоштовні місця буде повністю залежати від черговості подачі заяви на вступ, що практично означає - чим швидше абітурієнт підготує та подасть повний пакет документів, тим більше у нього шансів на успішний вступ. Прийом заяв триватиме від 5.07 по 25.07.2018, тому варто підготуватися заздалегідь і вже 5 липня подати готову комплектну заявку.

Оскільки навчання на даних спеціальностях проводитиметься на англійській мові, то головною умовою вступу є підтвердження необхідного рівня володіння мовою - B2. Щоб підтвердити цей рівень, абітурієнт має надати міжнародний сертифікат з англійської мови (B2) або скласти іспит в Києві, що буде проведений 05.07.2018. У разі відсутності сертифікату, абітурієнт може спочатку подати заяву з документами на вступ, а потім скласти іспит з англійської мови в Києві.

Краківська Академія імені Анджея Фрича Моджевського – це сучасний престижний приватний ВНЗ в Польщі, що за чисельністю студентів займає друге місце серед усіх вузів країни. В Академії сьогодні навчається понад 17 тис. студентів з 30 країн світу. Вуз щорічно займає високі позиції в авторитетних світових рейтингах та в ТОП 10 кращих приватних ВНЗ Польщі.

Зверніть увагу, що кількість безкоштовних місць на пропоновані Академією спеціальності обмежена:

  • Організація кіновиробництва (Film and media production) – 40 безкоштовних місць;
  • Менеджмент (Management) – 60 безкоштовних місць.

Тож не варто зволікати та втрачати такий унікальний шанс – навчатися безкоштовно в одному з найкращих навчальних закладів Польщі на перспективній спеціальності. Оскільки черговість та повна комплектність документів абітурієнта є визначною при вступі, варто до цього питання підійти особливо ретельно, другого шансу вже не буде. Доречною та дуже своєчасною може стати допомога професіоналів «ОсвітаПоль», які мають високу кваліфікацію, компетентність у вирішенні питань, пов’язаних зі вступом в польські навчальні заклади.

**********************************************************************

Отримати вичерпні відповіді та фахові консультації, стосовно освіти в Польщі, ви можете у фахівців Програми «ОсвітаПоль». Приймайте зважені рішення!

Прес-центр ОсвітаПоль™

(044) 584-49-26

(097) 747-64-02

(050) 437-28-03

info@osvitapol.info

www.osvitapol.info


З’ЯВИЛОСЬ ПИТАННЯ?

СКОРИСТАЙТЕСЯ ФОРМОЮ ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ АБО НАДІШЛІТЬ ЗАПИТ! МИ З РАДІСТЮ ВІДПОВІМО НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ ТА УТОЧНЕННЯ!