Новини

11 Жовтня, 2019
Головний офіс «ОсвітаПоль» в Польщі переїхав!
Головний офіс «ОсвітаПоль» в Польщі переїхав!

Головний офіс «ОсвітаПоль» в Польщі переїхав!

Розвиваючись та вдосконалюючись щодня, ми прагнемо бути кращі, в першу чергу, для наших клієнтів. Саме тому ми переїхали до нового просторого та комфортного офісу, який знаходиться у самому бізнес-центрі Варшави, у так званому «Польському Мангеттені». Новий офіс відкриває нові можливості для розвитку Програми та її кращої взаємодії з учасниками.

Поблизу нашого офісу розташовані зупинки громадського транспорту, станція метро Rondo Daszyńskiego, а також Суспільна Академія Наук. Таке зручне розташування дасть нашим учасникам можливість легше та швидше дістатися до нас, а значить – частіше навідуватись за потреби.

Чекаємо на вас з понеділка по п’ятницю з 9.00 до 17.00 за адресою: м. Варшава, вул. Луцька 15, офіс №313.

ОСТАННІ НОВИНИ

24Лютого
Як обрати майбутню професію? Можливо, варто придивитися до вашого хобі?

Стоячи на порозі дорослого життя та усвідомлюючи всю відповідальність, молодій людині досить важко обрати майбутню професію. На рішення впливають багато чинників, у тому числі престижність та популярність певних професій, прагнення батьків та родичів, фінансове становище родини, думки друзів й

Детальніше
17Лютого
Особливості подорожей до Польщі. Зміни у правилах безвізового режиму з ЄС

Безвізовий режим України з Євросоюзом дає можливість туристам та людям у справах відвідувати Європу на термін до 90 днів, а отже, для студентів, які проходять навчання в Польщі, це не підходить. Їм потрібно відкривати студентську візу, яка має термін дії 1 рік.044) 584-49-26

Детальніше
14Лютого
Основні витрати студента в Польщі

Одне з найважливіших питань для батьків та абітурієнтів – це вартість навчання в Польщі та, власне, вартість проживання, харчування в цій країні для студентів.

Детальніше
11Лютого
ЧОМУ СТУДЕНТИ ОБИРАЮТЬ ВІСТУЛУ?

«Найкраще підготувати наших випускників до їх майбутньої кар’єри, постійно модернізуючи навчальні технології та адаптуючи програму до мінливого світу» - це місія, яку наслідує Академія VISTULA.

Детальніше

З’ЯВИЛОСЬ ПИТАННЯ?

СКОРИСТАЙТЕСЯ ФОРМОЮ ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ АБО НАДІШЛІТЬ ЗАПИТ! МИ З РАДІСТЮ ВІДПОВІМО НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ ТА УТОЧНЕННЯ!