Новини

18 Листопада, 2019
Відкриття регіонального офісу «ОсвітаПоль» у місті Кременчук
Відкриття регіонального офісу «ОсвітаПоль» у місті Кременчук

Розширення мережі філіалів є пріоритетним завданням для Програми «ОсвітаПоль». Тому ми раді повідомити про відкриття нового регіонального представництва в місті Кременчук, адже так Програма стає ближчими до всіх, кого цікавить освіта в Польщі.

Динамічно розвиваючи і вдосконалюючи свою діяльність, перш за все для комфорту та зручності клієнтів, Польсько-Українська програма «ОсвітаПоль» розширює свою мережу філіалів. Так, в листопаді 2019 року був відкрий новий офіс у місті Кременчук.

У новому філіалі клієнтам будуть надані фахові консультації з питань освіти в Польщі, допомога при виборі майбутньої професії, підбір спеціальності й вищого навчального закладу, технікуму чи ліцею. Також на базі представництва професійні викладачі проводитимуть курси з вивчення польської мови на різних рівнях для подальшого навчання в Польщі, проходження співбесіди на Карту Поляка, виїзду на роботу чи на постійне проживання.

Чекаємо на вас за адресою: м. Кременчук, вул. Ігоря Сердюка 37/18. Телефони для попереднього запису ( 067) 981-87-87, (097) 747-64-02, (050) 437-28-03.

Зі схемами проїзду до нового філіалу можна ознайомитися у розділі «Контакти».


Отримати вичерпні відповіді та професійні консультації стосовно освіти в Польщі ви можете у фахівців Програми «ОсвітаПоль». Приймайте зважені рішення!

Прес-центр ОсвітаПоль™
(044) 584-49-26
(097) 747-64-02
(050) 437-28-03
info@osvitapol.info
www.osvitapol.info

ОСТАННІ НОВИНИ

24Лютого
Як обрати майбутню професію? Можливо, варто придивитися до вашого хобі?

Стоячи на порозі дорослого життя та усвідомлюючи всю відповідальність, молодій людині досить важко обрати майбутню професію. На рішення впливають багато чинників, у тому числі престижність та популярність певних професій, прагнення батьків та родичів, фінансове становище родини, думки друзів й

Детальніше
17Лютого
Особливості подорожей до Польщі. Зміни у правилах безвізового режиму з ЄС

Безвізовий режим України з Євросоюзом дає можливість туристам та людям у справах відвідувати Європу на термін до 90 днів, а отже, для студентів, які проходять навчання в Польщі, це не підходить. Їм потрібно відкривати студентську візу, яка має термін дії 1 рік.044) 584-49-26

Детальніше
14Лютого
Основні витрати студента в Польщі

Одне з найважливіших питань для батьків та абітурієнтів – це вартість навчання в Польщі та, власне, вартість проживання, харчування в цій країні для студентів.

Детальніше
11Лютого
ЧОМУ СТУДЕНТИ ОБИРАЮТЬ ВІСТУЛУ?

«Найкраще підготувати наших випускників до їх майбутньої кар’єри, постійно модернізуючи навчальні технології та адаптуючи програму до мінливого світу» - це місія, яку наслідує Академія VISTULA.

Детальніше

З’ЯВИЛОСЬ ПИТАННЯ?

СКОРИСТАЙТЕСЯ ФОРМОЮ ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ АБО НАДІШЛІТЬ ЗАПИТ! МИ З РАДІСТЮ ВІДПОВІМО НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ ТА УТОЧНЕННЯ!