Новини

10 Грудня, 2019
Триває зимовий набір до польських університетів. Початок навчання – з лютого 2020!
Триває зимовий набір до польських університетів. Початок навчання – з лютого 2020!

Одна з відмінностей польської системи вищої освіти від української полягає в тому, що набір до вузів відбувається двічі на рік: головний і додатковий (зимовий). Додатковий набір робить навчання в Польщі ще більш привабливим та доступним. Якщо студент з якихось причин проґавив вступну кампанію влітку, проте вирішив для себе вступати, то в нього є чудова можливість не втрачати час, а розпочати навчання вже зараз. Навчання для студентів зимового набору починається з другої половини лютого – початку березня. Зазвичай взимку розпочинають своє навчання на магістратурі більшість студентів політехнічних університетів.

Цікава пропозиція від Люблінського політехнічного університету для тих, хто має диплом бакалавра (інженера) чи магістра і хоче продовжити своє навчання на магістратурі або здобути другу вищу освіту. Вуз відкрив реєстрацію на навчання в магістратурі на таких напрямках: Aрхітектура, Будівництво, Електротехніка, Інформатика, Біомедична інженерія, Мехатроніка, Математика, ІТ та технічна освіта, Інженерія середовища, Механіка та будова машин, Інженерія продукції, Інженерія матеріалів, Транспорт, Управління та інженерія продукції.

Для абітурієнтів Люблінської політехніки, які розпочнуть навчання в другій половині лютого, університетом організований обов’язковий курс польської мови, який відбудеться з 27.01.2020 по 21.02.2020 р.

Багато інших державних та приватних польських вищих навчальних закладів також проводять додаткові зимові вступні кампанії. Розпочати навчання можна і на бакалавраті, і на магістратурі.

Найкращі пропозиції зимового набору 2020:

Суспільна Академія Наук у Варшаві - вартість навчання від 1215 € за рік. Академія «ВІСТУЛА» (бакалаврат та магістратура) - вартість навчання від 1200 € за рік.
Гуманітарно - Економічна Академія у Варшаві (англомовні програми бакалаврату та магістратури) – від 2000 € в рік.
Університет бізнесу у Вроцлаві (бакалаврат та магістратура) - вартість навчання від 1100 € за рік.
Університет Суспільно-Природничих Наук ім. Вінцента Поля в Любліні - вартість навчання від 820 € за рік.
Академія готельно- ресторанного бізнесу в Познані (бакалаврат та магістратура) - вартість навчання від 2600 € за рік.
Краківська Академія ім. Анджея Фрича Моджевського (магістратура) – від 1255 € за рік.
Люблінська політехніка - вартість навчання від 1200 € за рік.
Варшавська Політехніка - вартість навчання від 2000 € за рік.
Вроцлавська політехніка - вартість навчання від 2500 € за рік.
Ченстоховський політехнічний університет - вартість навчання від 1000 € за рік
та інші навчальні заклади.

Якщо ця пропозиція саме для Вас, не зволікайте та станьте студентом польського вузу вже зараз!


Отримати вичерпні відповіді та консультації стосовно освіти в Польщі ви можете у фахівців Програми «ОсвітаПоль». Приймайте зважені рішення!

Прес-центр ОсвітаПоль™
(044) 584-49-26
(097) 747-64-02
(050) 437-28-03
info@osvitapol.info
www.osvitapol.info

ОСТАННІ НОВИНИ

24Лютого
Як обрати майбутню професію? Можливо, варто придивитися до вашого хобі?

Стоячи на порозі дорослого життя та усвідомлюючи всю відповідальність, молодій людині досить важко обрати майбутню професію. На рішення впливають багато чинників, у тому числі престижність та популярність певних професій, прагнення батьків та родичів, фінансове становище родини, думки друзів й

Детальніше
17Лютого
Особливості подорожей до Польщі. Зміни у правилах безвізового режиму з ЄС

Безвізовий режим України з Євросоюзом дає можливість туристам та людям у справах відвідувати Європу на термін до 90 днів, а отже, для студентів, які проходять навчання в Польщі, це не підходить. Їм потрібно відкривати студентську візу, яка має термін дії 1 рік.044) 584-49-26

Детальніше
14Лютого
Основні витрати студента в Польщі

Одне з найважливіших питань для батьків та абітурієнтів – це вартість навчання в Польщі та, власне, вартість проживання, харчування в цій країні для студентів.

Детальніше
11Лютого
ЧОМУ СТУДЕНТИ ОБИРАЮТЬ ВІСТУЛУ?

«Найкраще підготувати наших випускників до їх майбутньої кар’єри, постійно модернізуючи навчальні технології та адаптуючи програму до мінливого світу» - це місія, яку наслідує Академія VISTULA.

Детальніше

З’ЯВИЛОСЬ ПИТАННЯ?

СКОРИСТАЙТЕСЯ ФОРМОЮ ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ АБО НАДІШЛІТЬ ЗАПИТ! МИ З РАДІСТЮ ВІДПОВІМО НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ ТА УТОЧНЕННЯ!