Новини

15 Травня, 2016
ІІ етап – подача документів до ВИШів
ІІ етап – подача документів до ВИШів

 

2 етап – найважливіший період Вступної кампанії.

Наближається найбільш складний та відповідальний етап Вступної кампанії 2016 - реєстрація та подача оригіналів документів до обраних польських ВИШів.

Головними документами для вступу, звичайно, є атестат з додатком або диплом з додатком для тих, хто йде на магістратуру. Ці документи перед подачею до навчального закладу мають пройти належну обробку, що включає обов’язкову апостилізацію в Міністерстві освіти, переклад та завірення польськими кваліфікованими перекладачами та ін.

Також нині час звернути увагу на візове питання студентам, які планують їхати на адаптаційний курс перед початком навчання в Польщі. Саме в травні вони мають зареєструватись до Візового центру на подачу документів (зокрема закордонного паспорту).

Тому у травні-червні кожен учасник «ОсвітаПоль» має бути особливо уважним, періодично заходити до свого віртуального кабінету для ознайомлення з порадами та настановами від Програми, для відстеження оновленої інформації. Нагадуємо, не варто затягувати з оформленням паспорту, атестату чи інших важливих документів, оскільки вони ще мають пройти належну підготовку у відповідних органах, а це все час. Польські ВИШі, особливо державні, висувають жорсткі вимоги до точності й правильності оформлення документів та обмежений часовий проміжок для їх подачі.

Лише повне дотримання цих умов може гарантувати абітурієнту успішний вступ.

ОСТАННІ НОВИНИ

17Лютого
Особливості подорожей до Польщі. Зміни у правилах безвізового режиму з ЄС

Безвізовий режим України з Євросоюзом дає можливість туристам та людям у справах відвідувати Європу на термін до 90 днів, а отже, для студентів, які проходять навчання в Польщі, це не підходить. Їм потрібно відкривати студентську візу, яка має термін дії 1 рік.044) 584-49-26

Детальніше
14Лютого
Основні витрати студента в Польщі

Одне з найважливіших питань для батьків та абітурієнтів – це вартість навчання в Польщі та, власне, вартість проживання, харчування в цій країні для студентів.

Детальніше
11Лютого
ЧОМУ СТУДЕНТИ ОБИРАЮТЬ ВІСТУЛУ?

«Найкраще підготувати наших випускників до їх майбутньої кар’єри, постійно модернізуючи навчальні технології та адаптуючи програму до мінливого світу» - це місія, яку наслідує Академія VISTULA.

Детальніше
06Лютого
УКРАЇНСЬКІ ПІДПРИЄМЦІ В ПОЛЬЩІ

А чи знаєте ви, що у Польщі серед іноземних бізнесменів найбільшу частку складають громадяни України? Такі дані повідомляють аналітики, орієнтуючись на офіційну статистику Управління соціального страхування в Польщі (ZUS).

Детальніше

З’ЯВИЛОСЬ ПИТАННЯ?

СКОРИСТАЙТЕСЯ ФОРМОЮ ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ АБО НАДІШЛІТЬ ЗАПИТ! МИ З РАДІСТЮ ВІДПОВІМО НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ ТА УТОЧНЕННЯ!