Новини

23 Листопада, 2016
Розважайся та вивчай польську в Карпатах – зимовий табір 2017
Розважайся та вивчай польську в Карпатах – зимовий табір 2017

 

Незабутні зимові канікули в чарівних Карпатах! Пропонуємо Вашій увазі освітній курс по вивченню польської мови в Карпатах – розважально-навчальний табір, де підлітки віком 14-17 років зможуть поєднати корисне з приємним. Досвідчені викладачі в доступній формі пояснюватимуть особливості польської мови, відкриють учням секрети та правила, що полегшать розуміння та вивчення польської мови та культури. На курсах відсутній стресовий фактор пов’язаний з системою оцінювання, конкуренцією та критикою викладачів – ми не примушуємо, а зацікавлюємо учнів, що безумовно приносить свої плоди.

Окрім навчання та спілкування польською на дітей чекають запальні дискотеки, захоплюючі поїздки та цікаві квести. Квінтесенція, що створена поєднанням відпочинку та навчання, дозволяє досягнути чудових освітніх результатів. Програма табору створена професіоналами таким чином, щоб не перенавантажувати дітей. По завершенню табору всі учасники отримають відповідний сертифікат, що засвідчує проходження навчального курсу.

Всього за 7900 грн Ви отримуєте десятиденний курс польської мови, розважальну програму відпочинку, захоплюючі екскурсії у мальовничих Карпатах, чотириразове харчування, дискотеки, перегляди фільмів, цікаві змагання та квести.

Польський мовний табір в Карпатах від «ОсвітаПоль» – відмінний шанс вдосконалити рівень володіння польською та провести незабутні зимові канікули!

ДЕТАЛI ТАБОРУ >>

ОСТАННІ НОВИНИ

17Лютого
Особливості подорожей до Польщі. Зміни у правилах безвізового режиму з ЄС

Безвізовий режим України з Євросоюзом дає можливість туристам та людям у справах відвідувати Європу на термін до 90 днів, а отже, для студентів, які проходять навчання в Польщі, це не підходить. Їм потрібно відкривати студентську візу, яка має термін дії 1 рік.044) 584-49-26

Детальніше
14Лютого
Основні витрати студента в Польщі

Одне з найважливіших питань для батьків та абітурієнтів – це вартість навчання в Польщі та, власне, вартість проживання, харчування в цій країні для студентів.

Детальніше
11Лютого
ЧОМУ СТУДЕНТИ ОБИРАЮТЬ ВІСТУЛУ?

«Найкраще підготувати наших випускників до їх майбутньої кар’єри, постійно модернізуючи навчальні технології та адаптуючи програму до мінливого світу» - це місія, яку наслідує Академія VISTULA.

Детальніше
06Лютого
УКРАЇНСЬКІ ПІДПРИЄМЦІ В ПОЛЬЩІ

А чи знаєте ви, що у Польщі серед іноземних бізнесменів найбільшу частку складають громадяни України? Такі дані повідомляють аналітики, орієнтуючись на офіційну статистику Управління соціального страхування в Польщі (ZUS).

Детальніше

З’ЯВИЛОСЬ ПИТАННЯ?

СКОРИСТАЙТЕСЯ ФОРМОЮ ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ АБО НАДІШЛІТЬ ЗАПИТ! МИ З РАДІСТЮ ВІДПОВІМО НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ ТА УТОЧНЕННЯ!