(044) 334-53-72
(097) 747-64-02
(050) 437-28-03
НАДІСЛАТИ ЗАПИТ

16.11.2018
Студентський підробіток під час навчання в Польщі
Студентський підробіток під час навчання в Польщі

 

Більшість студентів, які здобувають вищу освіту в Польщі, починаючи вже з другого семестру поєднують навчання з роботою, тим самим дотримуючись стандартів, які поширені в розвинутих країнах. Це дає змогу не тільки заробити на власні потреби, а й дуже позитивно впливає на розвиток особистості, на виховання таких якостей, як самоорганізація, наполегливість, працьовитість, повага до праці та зароблених коштів.

Так, наприклад, за годину роботи у варшавському супермаркеті, викладаючи товар на полиці або роздаючи рекламні матеріали, можна заробити 10-15 злотих або 2,3-3,3€, що може бути чудовим додатком до студентського бюджету. Так пропрацювавши лише півтори години студент зможе сходити в кіно або приємно провести час в затишному кафе. А пропрацювавши чотири з половиною години можна заробити на місячний квиток на усі види міського транспорту!

Чому польським студентам легко та зручно підробляти під час навчання та працевлаштовуватися після нього?

 1. Особливості навчального процесу в Польщі сприяють оптимальному поєднанню навчання з роботою; навчальний тиждень триває 4 дні.
 2. Польська економіка розвивається в швидкому темпі і має найсприятливіші умови для працевлаштування. В цій країні історично низьке безробіття.
 3. Стабільно зростаюча зарплатня - на сьогодні в Польщі мінімальна зарплатня становить 498 євро, а вже з першого січня 2019 – 523 євро а мінімальна ставка за годину від 1го січня - 14.50 злотих (3.3 євро)

Популярною тенденцією у студентів є підробіток на літніх канікулах, який дозволяє молоді заробити в повному обсязі на наступний рік навчання. Ці канікули тривають 4 місяці, тому цього часу достатньо, щоб студенти завдяки різним програмам подорожували, працювали в країнах ЄС, США, Канаді, Японії, тощо, отримуючи при цьому незабутні враження, досвід роботи та корисні знайомства.

Для прикладу, середня ставка за годину роботи в різних країнах:

 • Польща - 3-4$;
 • Німеччина, Голландія, Норвегія, Швеція, Австрія, Франція - 8-10$;
 • США - 9-14$.

**********************************************************************

Отримати вичерпні відповіді та фахові консультації, стосовно освіти в Польщі, ви можете у фахівців Програми «ОсвітаПоль».

Приймайте зважені рішення! Прес-центр ОсвітаПоль™

 • (044) 584-49-26
 • (097) 747-64-02
 • (050) 437-28-03
 • info@osvitapol.info
 • www.osvitapol.info

 


З’ЯВИЛОСЬ ПИТАННЯ?

СКОРИСТАЙТЕСЯ ФОРМОЮ ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ АБО НАДІШЛІТЬ ЗАПИТ! МИ З РАДІСТЮ ВІДПОВІМО НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ ТА УТОЧНЕННЯ!