(044) Показати, (097) Показати, (050) Показати
(044) Показати
(097) Показати
(050) Показати
НАДІСЛАТИ ЗАПИТ

04.09.2017
Початок вступної кампанії 2018
Початок вступної кампанії 2018

«ОсвітаПоль» вітає всіх учасників Вступної кампанії 2017, які разом із Програмою успішно вступили до університетів Польщі та розчали захоплюючий етап свого життя.

Раді також повідомити про початок Вступної кампанії 2018.

З цієї нагоди «ОсвітаПоль» дарує знижку у розмірі 1000 гривень першим 100 вступникам, які підпишуть договір із Програмою. Знижка діє на пакети «Стандарт» та «Економ», проте не сумується з іншими акційними пропозиціями.

Зміни, що сьогодні відбуваються в польській освіті, безумовно, торкнуться й Вступної кампанії 2018. Цьогорічні абітурієнти матимуть нові можливості й перспективи, детальніше про котрі ви можете дізнатися в офісах Програми. Запрошуємо всіх бажаючих на індивідуальні консультації, де фахові співробітники дадуть вичерпні відповіді на всі питання, ознайомлять з умовами вступу, допоможуть правильно обрати спеціальність, факультет, навчальний заклад.

Чекаємо на вас у регіональних відділеннях «ОсвітаПоль» за попереднім записом за телефонами, що вказані в розділі «Контакти».

Навчання в Польщі – це впевнений крок в ваше майбутнє!


З’ЯВИЛОСЬ ПИТАННЯ?
СКОРИСТАЙТЕСЯ ФОРМОЮ ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ АБО НАДІШЛІТЬ ЗАПИТ! МИ З РАДІСТЮ ВІДПОВІМО НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ ТА УТОЧНЕННЯ!