Новости

28 Июня, 2022
ДЕ МОЖНА ЗДАТИ МУЛЬТИПРЕДМЕТНИЙ ТЕСТ, ЯКЩО АБІТУРІЄНТ ПЕРЕБУВАЄ ПОЗА МЕЖАМИ УКРАЇНИ?
ДЕ МОЖНА ЗДАТИ МУЛЬТИПРЕДМЕТНИЙ ТЕСТ, ЯКЩО АБІТУРІЄНТ ПЕРЕБУВАЄ ПОЗА МЕЖАМИ УКРАЇНИ?

ДЕ МОЖНА ЗДАТИ МУЛЬТИПРЕДМЕТНИЙ ТЕСТ, ЯКЩО АБІТУРІЄНТ ПЕРЕБУВАЄ ПОЗА МЕЖАМИ УКРАЇНИ? Національний Мультипредметний Тест заплановано провести в 39 містах таких країн: Австрія, Бельгія, Болгарія, Велика Британія, Данія, Естонія, Ірландія, Іспанія, Італія, Латвія, Литва, Молдова, Нідерланди, Німеччина, Польща, Португалія, Румунія, Словаччина, Угорщина, Франція, Хорватія, Чехія і Швеція.

На своїх інформаційних сторінках з 20 травня до 07 червня включно вступники мали змогу за допомогою спеціального сервісу підтвердити бажання взяти участь у НМТ і для проходження тестування вибрати з наданого переліку найзручніший для доїзду населений пункт.

Перелік закордонних міст, наразі, розширюється.

Що ж робити вступникам?

Потрібно підтвердити своє бажання взяти участь у НМТ й вибрати той населений пункт, який наразі видається найзручнішим,  з 21 червня до 7 липня ー під час другого етапу підтвердження участі в тестуванні ー обов’язково зробити свій остаточний вибір населеного пункту в Україні або міста/країни за кордоном.

НМТ за кордоном буде проведено так само, як і в Україні, тобто в спеціально обладнаних комп’ютерних центрах, де з учасниками працюватимуть україномовні педагоги, навчені українськими експертами.

Офіційна інформація та довідки  -  на сторінці УКРАЇНСЬКОГО ЦЕНТРУ ОЦІНЮВАННЯ ЯКОСТІ ОСВІТИ: https://testportal.gov.ua/news/


 Отримати вичерпні відповіді та фахові консультації стосовно освіти проживання в Польщі, ви можете у фахівців Програми «ОсвітаПоль».

Пресцентр ОсвітаПоль™
(044) 584-49-26
(097) 747-64-02
(050) 437-28-03
info@osvitapol.info

 

ВОЗНИК ВОПРОС?
ВОСПОЛЬЗУЙТЕСЬ ФОРМОЙ ОБРАТНОЙ СВЯЗИ ИЛИ ОТПРАВЬТЕ ЗАПРОС! МЫ С РАДОСТЬЮ ОТВЕТИМ НА ВСЕ ВАШИ ВОПРОСЫ!