Новини

21 Січня, 2020
БЕЗКОШТОВНІ МОВНІ КУРСИ ТА ЗНИЖКА НА ПЕРШИЙ РІК НАВЧАННЯ - вигідна пропозиція від Університету бізнесу у Вроцлаві.
БЕЗКОШТОВНІ МОВНІ КУРСИ ТА ЗНИЖКА НА ПЕРШИЙ РІК НАВЧАННЯ - вигідна пропозиція від Університету  бізнесу у Вроцлаві.

Щороку Університету бізнесу у Вроцлаві пропонує знижку на навчання та безкоштовні підготовчі курси польської та англійської мови для своїх перших абітурієнтів.

Цей рік не став виключенням. Умовою участі в акції є подача попереднього пакету документів, реєстрація у вузі та оплата за рік чи семестр навчання до 31 березня 2020 року. В пізніші терміни вуз також, зазвичай, проводить різноманітні акції, але знижка на навчання буде меншою і підготовчі мовні курси - платними.

Університет бізнесу у Вроцлаві - це вищий навчальний заклад бізнес-профілю. Пропонує навчання на бакалавраті , магістратурі та післядипломну освіту, включаючи MBA. Особливий акцент в навчанні - це отримання практичних навичок. Для цього передбачені заняття у форматі майстер-класів та стажувань, які складають до 70% програми навчання. Стажування проходять у багатьох престижних фірмах, а майстер-класи проводяться досвідченими та провідними, у своїй галузі, спеціалістами. Програми навчання на всіх факультетах вузу розробляються у співпраці викладачів з підприємцями та роботодавцями. В рамках навчального плану пропонуються новаторські форми занять: case studies, менеджерські тренінги, навчальні виїзди в компанії, а також стажування в Польщі та за кордоном.

Ціна за перший рік навчання в Університету бізнесу у Вроцлаві ( актуально до 31.03.2020):

Навчання на ПОЛЬСЬКІЙ МОВІ:
Рекрутаційий внесок у вузі - 100 євро.
Бакалавр, термін навчання - 3 роки. Вартість навчання на факультетах «Управління», « Фінанси» та «Туризм» - 950 євро за рік.
Інженер, термін навчання - 3,5 роки. Інформатика та Логістика - 1100 євро за рік.
Магістратура, ІІ ступінь. Термін навчання - 2 роки. Факультети «Управління» та « Туризм» - 1100 євро/рік.

Навчання на АНГЛІЙСЬКІЙ МОВІ:
Рекрутаційний внесок у вузі - 120 євро.
Бакалавр, термін навчання - 3 роки. Вартість навчання на факультетах «Управління» та «Туризм» - 1900 євро за рік або 1000 євро за семестр.
Інженер, термін навчання - 3,5 роки. Інформатика - 2100 євро/рік або 1100 євро/семестр.
Освітньо-кваліфікаційний рівень «Магістр» (2 роки): Управління та Туризм 2100 євро/рік або 1100євро/семестр.

Якщо ця пропозиція саме для Вас, не зволікайте та дізнайтесь, як скористатись вигідною знижкою!


Отримати вичерпні відповіді та консультації стосовно освіти в Польщі ви можете у фахівців Програми «ОсвітаПоль». Приймайте зважені рішення!

Прес-центр ОсвітаПоль™
(044) 584-49-26
(097) 747-64-02
(050) 437-28-03
info@osvitapol.info
www.osvitapol.info

ОСТАННІ НОВИНИ

09Вересня
Початок вступної кампанії 2021

«ОсвітаПоль» вітає всіх учасників Вступної кампанії 2020, які разом із Програмою успішно вступили до університетів Польщі та розчали захоплюючий етап свого життя!

Детальніше
17Серпня
Державний чи приватний університет? Обираємо вищий навчальний заклад в Польщі.

Якщо вас цікавить навчання в Польщі, то вибір навчального закладу є важливим питанням, до вирішення якого варто підійти розважливо. Спробуємо розібратись, у чому різниця між приватними та державними вузами і в чому полягають переваги кожного з них.

Детальніше
07Липня
ПОЛЬСЬКИЙ РОЗМОВНИЙ КЛУБ ВІД «ОСВІТАПОЛЬ»

ВІДКРИТА РЕЄСТРАЦІЯ НА СЕРПЕНЬ-ВЕРЕСЕНЬ

 

Детальніше
06Липня
Як поступити до Польщі? Відгуки та коментарі студентів

У поданих нижче відео молоді люди діляться своїм досвідом вступу до польського ВНЗ, враженнями від цього процесу. Відверта розмова та непідробні емоції героїв відео будуть корисними для кожного, хто стоїть на порозі самостійного життя, обираючи для себе напрямок.

Детальніше
З’ЯВИЛОСЬ ПИТАННЯ?
СКОРИСТАЙТЕСЯ ФОРМОЮ ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ АБО НАДІШЛІТЬ ЗАПИТ! МИ З РАДІСТЮ ВІДПОВІМО НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ ТА УТОЧНЕННЯ!